Gönenç Aydın

Gönenç Aydın

Lisans eğitimini,Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünde, yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendis’liğinde tamamlayan Gönenç AYDIN, sırasıyla Honeyhome Otomasyon Sistemleri’nde yazılım mühendisi, Can Enerji Üretim A.Ş.’de otomasyon mühendisi, YKS Tesis Yönetim Hizmetlerinde teknik projeler uzmanı olarak çalıştı.

2009-2014 yılları arasında Çukurova Holding Hobim Bilgi İşlem Hizmetleri’nde Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, Citibank Bankacılık Hizmetleri A.Ş.’de IT Proje Müdürü olarak görev yaptı. Bilişim teknolojileri alanında bilgi güvenliği ve testleriyle ilgili danışmanlık işlerinde bulundu.

Ağ ve Network uzmanlık sertifikaları yanı sıra,yazılım uzmanlığı sertifikaları ve bilgi teknolojileri yönetim sertifikaları bulunmaktadır. 2015 yılı Ağustos ayından itibaren TEGV Bilişim Tekenolojileri Departmanında, bilişim teknolojileri müdürü olarak görevini sürdürmektedir.