yükleniyor

Entegre Faaliyet Raporumuz, İstanbul Marketing Awards’tan Altın Ödül Aldı

Entegre Faaliyet Raporumuz, İstanbul Marketing Awards’tan Altın Ödül Aldı güneş amblemi.

2018 yılından bu yana kurumsal yönetimimize, yıllık değerlendirme ve gelecek beklentilerimize tüm şeffaflığımızla yer verdiğimiz Entegre Faaliyet Raporlarımız her yıl pek çok ödülle taçlandırıldı.
En son 2020 yılının Eylül ayında kaybettiğimiz Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Sayın Suna Kıraç’a ithaf ettiğimiz raporumuz, faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak bilinen dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması Annual Report Competition (ARC)’da tüm Sivil Toplum Kuruluşlarının basılı raporları arasında İç Dizayn, İllüstrasyon, Kapak Tasarımı ve İnfografik Tasarım kategorilerinde alanlarında 5 Altın Ödülün sahibi olmuştu.

2020 Entegre Faaliyet Raporumuz, uluslararası arenalarda almış olduğu ödüllerine Türk iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen pazarlama ödülleri İstanbul Marketing Awards “Faaliyet Raporu Tasarımı” kategorisinde aldığı Altın Ödülle bir yenisini daha kattı.

15 Aralık 2021 tarihinde Zorlu Center’da düzenlenen törende ödülümüzü, 2018 yılından beri Raporumuzun hazırlanmasına destek veren Finar Ajans Kurucusu ve Mütevelli Heyet Üyemiz Sn Baki Kara aldı.

17.01.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Get Notified Instantly

Don't forget to follow us on Social Media.