yükleniyor

Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimimiz “Tasarım ve Beceri Atölyesi”ne Kavuştu

Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimimiz “Tasarım ve Beceri Atölyesi”ne Kavuştu güneş amblemi.

Ataşehir Golf Club’un desteğiyle hayata geçirdiğimiz, Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimi Tasarım ve Beceri Atölyemizi 9 Aralık’ta düzenlenen törenle açtık.

Ataşehir Golf Club’un 10-11 Ekim 2020 tarihleri arasında Vakfımız yararına düzenlediği Golf Turnuvası’na katılan golf tutkunlarının topladığı bağışlarla, Bursa Öğrenim Birimimiz ve İstanbul Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimimiz olmak üzere iki yeni tasarım ve beceri atölyesinin açılmasına katkı sağlayacak fon sağlanmıştı. Bu kapsamda ilk atölyemizi Kartal Semiha Şakir Öğrenim Birimimizde hayata geçirdik.

Törene; Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Baki Kara ile Ulvi Kocailik, Ataşehir Golf Club Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Aydın, Ataşehir Golf Club Kurucusu Murat Karaduman ile TEGV çocukları, gönüllüleri ve çalışanları katıldı.

Törende gerçekleşen temenni ve iyi niyet konuşmalarının ardından Tasarım ve Beceri Atölyemizin açılışı için kurdele kesimi gerçekleşti.

Ataşehir Golf Clubu’nün desteği ile Bursa Öğrenim Birimimiz’de kurulumu tamamlanan Tasarım ve Beceri Atölyesinin açılışı ise 2022 senesinde yapılacaktır.

17.01.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Get Notified Instantly

Don't forget to follow us on Social Media.