Bağış Yöntemlerimiz ve Bağışçılarımız

 • Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?

  Ürünlerinizin satışından elde edilecek gelirin tamamını ya da bir bölümünü TEGV’e bağışlayabilirsiniz.

 • Etkinlik Noktası Sahiplenme

  Yeni etkinlik noktaları yaptırarak veya var olan etkinlik noktalarımızın işletme giderlerini üstlenerek kendinizin, şirketinizin veya yakınlarınızın ismini ölümsüzleştirebilirsiniz!

 • Eğitim Programı Sahiplenme

  Çocuk merkezli eğitim yöntemlerinin kullanıldığı çocuğun katılımını esas alan, aktif öğrenme yaklaşımının benimsendiği ve çocukların eğlenerek öğrendiği eğitim programlarımızın giderlerini karşılayabilirsiniz.

  yapikredi
  Yapı Kredi – Okuyorum, Oynuyorum
  Okuyorum Oynuyorum, çocukların “dinleme-anlama” ve “konuşma-anlatma” becerilerini geliştirmeye yönelik yaratıcı okuma yaklaşımı ile hazırlanan bir eğitim etkinliğidir. Okuma, yazma, görsel okuma, anlama, ilişki kurma, eleştirme, tahmin etme ve değerlendirme gibi becerileri geliştirecek etkinlikleri kapsayan program, çocukların kitap okumaya yönelik ilgi ve isteklerini arttırmayı amaçlamaktadır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  garanti
  Garanti Bankası – Matematik ve Fen Eğlenerek Öğren
  Garanti Bankası sponsorluğunda geliştirilen Matematik ve Fen Eğlenerek Öğren Eğitim Programının amacı ilköğretim çağındaki çocukların fen ve matematik derslerine karşı olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak, fen ve matematik alanında temel bilgi ve becerilerini kazandırmak yoluyla, çocukların bilimsel düşünen, problem çözebilen ve bilime karşı olumlu tutum sahibi bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  google
  Çocukların temel dijital becerilerini güçlendirmek amacıyla tasarlanan Algo Dijital Projesi, bilişim dünyasının kapılarını çocuklara açıyor. Google.org desteği ile hayata geçecek olan projeyle, çocukların problem çözme, algoritmik düşünme, blok temelli kodlama/programlama, dijital okuryazarlık ve dijital yurttaşlık konularında becerilerini geliştirmelerine katkı sunmak amaçlanıyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  domestos
  Domestos-Eğlen Öğren Hijyen
  Unilever Türkiye’nin öncü markası Domestos desteğiyle sürdürülen “Eğlen, Öğren, Hijyen” projesi, ülkemizin dört bir yanındaki yüz binlerce çocuğumuzu, yaşamsal önemi bulunan hijyen konusunda bilinçlendirmeyi ve onlara küçük yaşlarda hijyen alışkanlıkları kazandırmayı amaçlamaktadır. Proje, Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV etkinlik noktalarında uygulanmakta; çocuklar, gönüllüler ve onların yakın çevrelerinin de katılımıyla ülkemizde hijyen konusunda geniş bir farkındalık ağı oluşturmaktadır. Eğlen, Öğren, Hijyen projesi ile ulaşılan çocuklar hastalıklara neden olan mikrop türlerini ve bulaşma yollarını öğrenerek, hijyen önlemleri konusunda geniş bilgi sahibi olmakta ve tuvalette hijyen alışkanlıkları kazanmaktadırlar.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  mobilekids

  Mercedes Mobile Kids – Trafik Ateşböceği Eğitim Programı
  Mobile Kids Trafik Ateşböceği Eğitim Programı’nın amacı; TEGV’e gelen ilköğretim çağı çocuklarına trafik ile ilgili temel kavram, beceri ve tutumları kazandırarak güvenli ve kaliteli yaşamlarına katkı sağlamaktır. Projenin hedef kitlesini 2-8.sınıfa devam eden ilköğretim çağı çocukları oluşturmaktadır.
  Detaylı bilgi için: http://tr.mobilekids.net/default.aspx

  nş logo

  Nirun Şahingiray Fonu – Birlikte Öğrenelim Eğitim Programı
  Birlikte Öğrenelim, bir yandan okul öncesi eğitim alamadan okula başlamış çocukları güçlendirecek, öte yandan okullarda uygulanan 1. sınıf eğitim programını destekleyecek şekilde tasarlanmış bir eğitim programıdır. Programın hedef kitlesi ilkokul 1. sınıf çocuklarıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız…

  altamane

  Düş Gezgini Ateşböceği Eğitim Programı
  Alte Mane Vakfı sponsorluğunda geliştirilen Düş Gezgini Ateşböceği Eğitim Programı; çocukların resim, heykel, sanatçı tanıma alanlarında gerçekleştirecekleri çalışmalarla, sanat yolu ile yaşam becerilerini geliştirmeyi, yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen bireyler olmalarını hedefliyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  LRF_BlueRGB_NegativeL

  Bilim Ateşböceği Eğitim Programı
  Lloyd’s Register Vakfı sponsorluğunda geliştirilen Bilim Ateşböceği Eğitim Programı’nın amacı ilköğretim çağındaki çocukların bilime karşı olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak, bilim alanında temel bilgi ve becerileri kazandırmak yoluyla, çocukların bilimsel düşünen ve problem çözebilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor. Lloyd’s Register Vakfı, hayatı ve tabiatı bilimsel eğitim, toplumsal katılım ve araştırma uygulamaları ile korumaya destek veriyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.


  Stavros-Düşler Atölyesi ve Drama Atölyesi
  Vakfımızın sanat alanındaki Düşler Atölyesi ve Drama Atölyesi eğitim programları 2016 yılı boyunca Stavros Niarchos Vakfı desteğiyle yürütülüyor. Çocukların sanat yoluyla yaşam becerilerini geliştiren, çok yönlü, yaratıcı düşünceye sahip, sorgulayan, eleştiren, kendini ifade eden, özgür düşünen bireyler olmalarını sağlamayı amaçlayan sanat programları, aynı zamanda gönüllülerin sanat ile ilgili beceri ve tutumlarını da geliştirmeyi hedefliyor. Plastik sanatlar alanındaki Düşler Atölyesi eğitim programı hem çocuklarımızın, hem de gönüllülerimizin resim, heykel, seramik, atık malzeme, sanatçı tanıma ve tanıtma alanlarında deneyim sahibi olmalarına olanak sağlıyor. Drama Atölyesi eğitim programı ise çocuklularımızın doğaçlama, oyun, dramatizasyon gibi drama tekniklerini kullanmayı öğrenerek, kendilerini sözel ve bedensel olarak etkin bir şekilde ifade edebilmelerine destek olmayı hedefliyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız: Düşler AtölyesiDrama Atölyesi

  ieulagay

  İbrahim Ethem ve Seyyide Ulagay Fonu-Ağız ve Diş Sağlığı Kısa Süreli Etkinliği
  Etkinlik; çocukların ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilerini artırmayı ve diş sağlıklarını korumak adına tutum geliştirmelerini amaçlıyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

   

 • Gönüllü Eğitimi Sahiplenme

  logohollandaGönüllüler İçin İnsan Hakları Atölyeleri
  İstanbul Hollanda Büyükelçiliği’nin Matra Programı sponsorluğunda geliştirilen “Gönüllüler İçin İnsan Hakları Atölyeleri (GİHA)” gönüllülerimizin haklarını bilen, kalıp yargılardan, önyargılardan, ayrımcılıktan ve şiddetten uzak, toplumsal konular üzerine eleştirel düşünebilen bireyler olarak birikimlerini paylaşmalarını sağlamayı amaçlıyor.

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Ürün İşbirliği

  Ürünlerinizin satışından elde edilecek gelirin tamamını ya da bir bölümünü TEGV’e bağışlayabilirsiniz.

  lilakagitLila Kağıt
  Türkiyede temizlik kağıtları sektöründe lider olmayı hedefleyen Lila Kağıt, Maylo marka ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV e aktarmaktadır. Bu ürünlerin üzerinde TEGV logosu bulunmaktadır.

  banatBanat Fırça ve Plastik San.Tic AŞ.
  Ağız bakım ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri de üreten Banat “Hayata dair tertemiz fikirler” sloganı ile ülkemizde ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar da gerçekleştiriyor.
  Banat, ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e aktarıyor. Firma ürünlerinde TEGV logosu yer alıyor.

   

 • +1 Eğitime Destek

  kosifler_oto
  +1 Eğitime Destek Kampanyası; Vakfımızla yapılan işbirliği kapsamında kurumların ürün veya hizmetlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını bağışlaması ve bu bağışını müşterisine “Paylaşım Sertifikası” vererek belgelemesidir. Bu amaçla 2015-2016 yıllarında Kosifler Oto ve Aşçıoğlu İnşaat ile işbirliği yapılmıştır.
  ascioglu_logo

  ascioglu_logo

  idas

   

 • İletişim Desteği

  ajanspress

  Medya takip sektörünün en saygın firmaları arasında yer alan Ajans Press tecrübesi ve öncü teknolojisi ile çocuklarımızın aydınlık yarınları için destek veriyor. 2013’ten bugüne haber ölçüm ve analiz raporları konusunda sürdürdüğü işbirliğini doğru ve nitelikli bilgi ile birleştirerek TEGV’in verimli bir iletişim destekçisi olduğunu her zaman gösteriyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  radore_logo
  İlköğretim çağındaki çocukların eğitimine destek olmak için 1995 yılında kurulan TEGV, web sitesi altyapısında Radore’nin Hosting ve SSL hizmetini tercih etti. Radore hakkında bilgi almak için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

  Kariyer Net
  1999’dan bu yana faaliyet göstererek veritabanında 24 milyonu aşkın özgeçmiş bulunduran sektörün önde gelen firması Kariyer.net, çocuklarımıza nitelikli eğitim desteği için TEGV’in yanında.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

   

 • Platformlar

  givin

  Kullanıcıların ‘öylece duran’ eşyalarını satarak sivil toplum kuruluşları için desteğe dönüşebilmesini sağlayan givin, çocuklarımızın nitelikli eğitim ile buluşmasına katkıda bulunuyor. Artan sosyal fayda ihtiyacını ikinci el pazar yeri modeli ile buluşturan uygulamayı kullanarak siz de TEGV’e destek olabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

   

 • Etkinlik Noktaları

  Etkinlik Noktalarımızın Yapımını Üstlenen Bağışçılarımız

  Eğitim Parkı Bağışçı
  Ankara Semahat – Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı Semahat – Dr. Nüsret Arsel
  Antalya Suna – İnan Kıraç Eğitim Parkı Suna – İnan Kıraç
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Bina ve Açık Alan Yapımı)
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Ferit Aysan
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi (Kısmi Katkı)
  Şanlıurfa Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Sevgi – Erdoğan Gönül
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Feyyaz Tokar (Kısmi Katkı)
  Öğrenim Birimi Bağışçı
  İstanbul İpek Kıraç Öğrenim Birimi İpek Kıraç
  İzmir Balçova, Egekent,Eşrefpaşa, Gümüşpala Öğrenim Birimleri İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi Selma ve Mesut Kavurt
  Nevşehir Hanife-Tevfik Aktekin Öğrenim Birimi İsmet – Fikret Aktekin
  Nirun Şahingiray Öğrenim Birimi Nirun Şahingiray
  Van Muradiye Öğrenim Birimi TPF
  Van Erciş Öğrenim Birimi Adım Adım
  Zonguldak Ayten – Maksut Çavdar
  Çaycuma Öğrenim Birimi
  Ayten – Maksut Çavdar

  Etkinlik Noktalarımızın İşletmesini Üstlenen Bağışçılarımız

  Eğitim Parkı Bağışçı
  Ankara Semahat – Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı Semahat – Dr. Nüsret Arsel Fonu
  Antalya Suna – İnan Kıraç Eğitim Parkı Suna – İnan Kıraç Fonu
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı –
  Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi
  İnan Kıraç
  İstanbul Sema ve Aydın Doğan Eğitim Parkı Aydın Doğan Vakfı
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Sevgi-Erdoğan Gönül Fonu

   

  Öğrenim Birimi Bağışçı
  Adana Süleyman Özgentürk Ö.B. Oriflame
  Batman Sason Ö.B.Osman Salih Binbay Etkinlik Merkezi Sevim Güvenç
  Bitlis Ö.B. Eren Eğitim Vakfı
  Giresun Ö.B. Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi A.Ümit Taftalı
  Hakkari Sihirli Çan Ö.B. CAF America
  İstanbul İpek Kıraç Ö.B. İpek Kıraç
  İstanbul Zeyrek Ö.B. Oriflame
  İzmir Balçova Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Egekent Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Eşrefpaşa Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Gümüşpala Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  Kahraman Maraş Ö.B. Boeing
  Mardin Midyat Ö.B. Boeing
  Sakarya Nirun Şahingiray Ö.B. Nirun Şahingiray Fonu
  Sivas Divriği Ö.B. Mehmet Çelik Bibinoğlu Fonu
  Van Erciş Adım Adım Ö.B. Adım Adım Fonu
  Van Muradiye Ö.B. Boeing
  Zonguldak Ayten–Maksut Çavdar Çaycuma Ö.B. Ayten-Maksut Çavdar Fonu

  Ateşböceği Öğrenim Birimi Sponsorlarımız

  Ateşböceği Yapım Sponsoru Ateşböceği İşletme Sponsoru
  Adım Adım Adım Adım Fonu
  Akkök Holding Adım Adım Fonu
  Aktekin Kardeşler Aktekin Kardeşler
  Aygaz 1 Tüpraş
  Aygaz 2 Tüpraş
  Aygaz 3 Tüpraş
  Aygaz 4 Tüpraş
  Aygaz 5 Tüpraş
  Banvit Kanal D
  Birim Ailesi Adım Adım Fonu
  Bosch – 1 Bosch
  Bosch – 2 – Bilim Llyod’s Register Vakfı
  Düş Gezgini Alta Mane Fonu
  Fiba Holding Boeing
  JP Morgan Adım Adım Fonu
  İş Bankası İş Bankası
  Mercedes Benz Trafik Mercedes
  Nahum Ailesi Nahum Ailesi
  Nirun Şahingiray – 1 Nirun Şahingiray Fonu
  Nirun Şahingiray – 2 Nirun Şahingiray Fonu
  Orjin Deri Orjin Deri
  Rotary – 1 Adım Adım Fonu
  Rotary – 2 Adım Adım Fonu
  Tırsan Tırsan

  Mekan Tahsisi Sağlayan Destekçilerimiz

  Eğitim Parkı Destekçi
  Ankara Semahat-Dr.Nüsret Arsel Eğitim Parkı Etimesgut Belediyesi
  Antalya Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı Kepez Belediyesi
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı
  Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi
  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Bakırköy Belediyesi
  İstanbul Sema ve Aydın Doğan Eğitim Parkı Fatih Belediyesi
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi
  Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Şanlıurfa Belediyesi
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Van İl Özel İdare Müdürlüğü
  Öğrenim Birimi Destekçi
  Batman 50. Yıl Öğrenim Birimi Batman Valiliği
  Bitlis Öğrenim Birimi Eren Eğitim Vakfı / BETAV
  Diyarbakır Ergani Öğrenim Birimi Ergani Kaymakamlığı
  Edirne Öğrenim Birimi Edirne Belediyesi
  Erzincan Öğrenim Birimi Erzincan Belediyesi
  Giresun Öğrenim Birimi
  Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi
  Giresun Valiliği
  İstanbul Beykoz Öğrenim Birimi Beykoz Belediyesi
  İstanbul İpek Kıraç Öğrenim Birimi İpek Kıraç (Mülk Bağışı)
  İstanbul Zeyrek Öğrenim Birimi Vakıflar Genel Müdürlüğü
  İzmir Balçova, Egekent, Eşrefpaşa, Gümüşpala Öğrenim Birimleri İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Kahramanmaraş Öğrenim Birimi Galip Çalık
  Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi Selma ve Mesut Kavurt (Mülk Bağışı)
  Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kurtalan Kaymakamlığı
  Mersin Öğrenim Birimi Akdeniz Belediyesi
  Siirt Pervari Öğrenim Birimi Pervari Kaymakamlığı
  Batman Sason Öğrenim Birimi Osman Salih Binbay Etkinlik Merkezi Sason Belediyesi
  Mardin Savur Öğrenim Birimi Asaf Aras
  Sivas Divriği Öğrenim Birimi Mimar Sinan Üniversitesi ve Çekül Vakfı
  Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi Özgentürk Ailesi
  Van Çatak Öğrenim Birimi Çatak Milli Eğitim Müdürlüğü
  Van Erciş Öğrenim Birimi Erciş Kaymakamlığı
  Van Muradiye Öğrenim Birimi Muradiye Kaymakamlığı
  Zonguldak Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Ayten-Maksut Çavdar (Mülk Bağışı)

  Yerel Destekçilerimiz

  Eğitim Parkı Destekçi
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi Eskişehir Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyesi
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Bakırköy Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Van İl Özel İdare Müdürlüğü, Van Belediyesi, 100. Yıl Üniversitesi, Best Van Turizm
  Öğrenim Birimi Destekçi
  İstanbul Semiha Şakir Öğrenim Birimi Murat Barlas, Ecehan Özçelik
  Mardin Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi Savur Kaymakamlığı ve Savur Belediyesi
  Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kurtalan Kaymakamlığı
  Siirt Pervari Öğrenim Birimi Pervari Kaymakamlığı
  Sivas Divriği Öğrenim Birimi Milli Eğitim Müdürlüğü
  Van Çatak Öğrenim Birimi Çatak Kaymakamlığı ve Çatak Milli Eğitim Müdürlüğü
  Van Muradiye Öğrenim Birimi Muradiye Kaymakamlığı
 • Faaliyet ve Hizmetlerimizle İlgili Sponsor ve Destekçilerimiz

  Temel faaliyetlerimizi yürütürken harcamak zorunda olduğumuz operasyonel giderlerin (ürün ve hizmet alımlarının ayni desteği ile) bir kısmının ya da tamamının üstlenilmesidir.

  Boomsonar- Sosyal Medya Takip ve Raporlama Sponsoru
  Kanal D- İletişim Sponsoru
  Microsoft- Yazılım Lisansı ve Alt Yapı Çözümleri Sponsoru
  Mindshare- Medya Satın alma Sponsoru

  QlikView İş Keşif ve Analiz Platfomu İş Zekası Çözümleri Sponsoru
  Globalsign- SSL Web Sertifika Sponsoru

 • Bilgisayar, Kütüphane ve Düşler Atölyesi Yapım Destekçilerimiz

  Etkinlik noktalarımızda bulunan Bilişim ve Teknoloji odalarının ve mevcut Kütüphanelerimizin yenilenmesinin üstlenilmesidir.

  Kütüphane

  Bağışçı Adı Etkinlik Noktası Adı
  BERNA ÇAĞATAY VAN ÇATAK Ö.B
  BERNA ÇAĞATAY İZMİR EGEKENT Ö.B
  ULVİ KOCAİLİK İZMİR GÜMÜŞPALA Ö.B
  SUZAN BAYAZIT İZMİR EŞREFPAŞA Ö.B
  KOÇ LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ERZİNCAN Ö.B.
  HALİT HASBOYA BEYKOZ Ö.B

  Düşler Atölyesi

  Bağışçı Adı Etkinlik Noktası Adı
  BD BEYKOZ Ö.B
  MUHARREM BİLGİ GİRESUN Ö.B.
  TESABANT A.Ş. İSTANBUL SEMİHA ŞAKİR Ö.B.
 • Fonlar

  TEGV 2000 yılından bu yana fon çalışması gerçekleştirmektedir. Fon yoluyla bağış yöntemini seçerek eğitime katkı sağlamanın yanı sıra, bağışa isim verenin anısını ve ismini eğitimle bütünleştirerek yaşatabilirsiniz.

  Fon Bağışçılarımız
  Neşe Beykont ve Nisan – Seval Uysal Kardeşler
  Feriha İnkaya
  Fatma Zehra Sanver
  Osman Hidayet Betil
  Rabia Nevin Betil
  Birgül Vargı
  Sevgi Gönül
  Nevhiz Pak
  American Turkish Society
  American Turkish Society ve Anadolu Deniz Ticaret
  Anadolu Deniz Ticaret A.Ş. / Dutilh Denizcilik ve Turizm
  Hayrünnisa Köni
  Garanti Bankası
  Fethiye Karaçam
  Hukukçu Osman Ziya-Zehra Tekeli Kardeşler
  Yunus Kazım Köni
  T.C. Ziraat Bankası
  Kentbank Çalışanları Kent Clup
  Robert Gibbons
  Şifo Mehmet (Mehmet Özdilek)

  Sağlık Fonları
  İbrahim Etem ve Seyyide Ulagay

  Ateşböceği Fonları
  Aktekin Kardeşler
  İş Bankası
  Genel Ateşböceği Fonları

  Diğer Fonlar
  Mehmet Çelik Bibinoğlu

 • Genel Bağış Yapan Hibe Destekçilerimiz

  American Turkish Association of Washington DC.
  Global Giving
  Turkish Philanthropy Funds
  The World Bank
  Techsoup Global

 • Geçmişten Bugüne Bize Destek Olan Tüm Kurum Ve Kişilere Teşekkür Ederiz !

  5.000 USD üzeri bağış yapan Kurumsal bağışçılar dosyası
  5.000 USD üzeri bağış yapan Bireysel bağışçılar dosyası

  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınan vakıflardandır.Gelir Vergisi Kanunu(md.89/4) ve Kurumlar Vergisi Kanunu(md.10/1-c) maddeleri, Bakanlar Kurulu’nca vergi muafiyeti tanınan vakıflara makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımların,beyan edilecek gelirin % 5’ine (kalkınmada öncelikli yöreler için % 10’una) kadar, vergi matrahından indirilmesine imkan tanımaktadır.