yükleniyor

100 Bininci Gönüllüye Yaklaşırken Dünya Gönüllüler Günü Tüm Etkinlik Noktalarımızda Kutlandı

100 Bininci Gönüllüye Yaklaşırken Dünya Gönüllüler Günü Tüm Etkinlik Noktalarımızda Kutlandı güneş amblemi.

Gücünü gönüllülerinden alan ve gönüllülük kavramının tanıtılmasını, benimsetilmesini ve yaygınlaştırılmasını hedefleyen Vakfımız; her yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününü ülkemizin dört bir yanında gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı.

Vakfımızın Gönüllü departmanı Türkiye genelindeki etkinlik noktalarımızı dolaşarak, gönüllülerimizle bir araya geldi ve onların görüş ve önerilerini dinlediler. Tüm etkinlik noktasında kutladığımız Dünya Gönüllüler Günü süresince çocuklarımız için fedakarca çalışan gönüllülerimizle bolca eğlendik.

Festival coşkusuyla kutladığımız Dünya Gönüllüler Günü etkinliklerinde çektikleri fotoğrafları #İzinOlsun ve #BirlikteGüçlüyüz etiketleri altında sosyal medyada paylaşan gönüllülerimiz TEGV ailesinin bir üyesi olmaktan duydukları gururu göstererek Vakfımızı onurlandırma inceliğinde bulundular.

Tüm etkinliklerimize bizi kırmayarak gelen gönüllülerimize ve bu güzel organizasyonların gerçekleşmesini sağlayan Gönüllü Yönetimi Departmanımıza teşekkürlerimizi sunarız.

19.01.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!