yükleniyor

TEGV'de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı!

TEGV'de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı! güneş amblemi.

Vakfımız, Türkiye'nin 37 iline dağılmış 81 Etkinlik Noktasında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı çeşitli etkinliklerle kutladı.

Bu yıl Facebook üzerinden başlattığımız 'BİR DESTEK, BİNLERCE GELECEK' sosyal medya kampanyası ile de, çocuklarımızın sadece 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda değil, her gün yanlarında olduğumuzu göstermeye davet ediyoruz.

Vakfımız, çeşitli etkinliklerin yanı sıra geçmiş yıllardan farklı olarak bu özel günde kurumsal Facebook sayfası üzerinden başlattığı sosyal medya kampanyası ile sms yoluyla TEGV'e destek çağrısında bulunuyor. 23 Nisan'da başlayan 'BİR DESTEK, BİNLERCE GELECEK' kampanyası çerçevesinde toplanacak bağışlarla, 19 yıldır 2 milyona yakın çocuğun gelişimine yardımcı olan TEGV, daha çok çocuğun bilgisayarla tanışmasına imkan sağlamak için 100 adet bilgisayar almayı hedefliyor. Söz konusu kampanyaya katılmak için TEGV facebook sayfasına girerek, 3353'e sms gönderip çocuklarımızın eğitimine 10 TL katkıda bulunabilirsiniz. Kampanya için özel olarak hazırlanan uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

24.04.2014
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!