yükleniyor

TEGV Özel Gecesi ile 80.000 Çocuğa Eğitim Desteği Sağlandı

TEGV Özel Gecesi ile 80.000 Çocuğa Eğitim Desteği Sağlandı güneş amblemi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olarak, çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için 20 Aralık Pazar gecesi Kanal D'nin katkılarıyla Türkiye'nin en sevilen yüzlerini bir araya getirdik. İzleyenleri destek olmaya çağıran gecede toplanan 123.000 SMS desteği ve diğer bağışlar ile birlikte 80.000 çocuğun eğitimine katkı sağladık.        

Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran'ın gerçekleştirdiği programa TEGV Yönetim Kurulu Başkanımız Cengiz Solakoğlu katılım sağladı. Ali Sandro Garcia, Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin; Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası'nın eşliğinde Türkiye'nin sevilen şarkılarını seslendirdiler. Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich'in yaptığı gecede sanatçılar, çocuklarımızın geleceğe umutla bakması adına sahne aldılar.

Kanal D'nin katkılarıyla canlı yayınlanan ve yaklaşık 3 buçuk saat süren programda, vakfımızın şu ana kadar gerçekleştirdiği organizasyonlar içindeki en yüksek SMS rakamına ulaşıldı ve rekor kırıldı. Sosyal medyada da çok ilgi gören yayında çocuklarımızın geleceği için Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından bağış yapıldı. 

21.12.2015
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!