yükleniyor

Eğitime Destek Sergisi ile Geleceğe Umut Taşıyorlar!

Eğitime Destek Sergisi ile Geleceğe Umut Taşıyorlar! güneş amblemi.
Artclan Sanatçı Topluluğu’nun çocuklarımıza eğitim desteği sağlamak üzere düzenleyeceği sergi 23 Aralık’tan itibaren Fulya Sanat Merkezi’nde ziyaret edilebilir.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile Artclan Sanatçı Topluluğu tarafından çocuklarımıza nitelikli eğitim desteği sağlamak amacıyla düzenlenen sanat sergisi 23 Aralık 2017 – 2 Ocak 2018 tarihleri arasında Fulya Sanat Merkezi’nde başlıyor. Beşiktaş Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenecek olan sergide birçok farklı disipline ait eser, aydınlık bir gelecek umuduyla bir araya geliyor.

Sergide yer alacak eserlerin satışından elde edilecek gelirin büyük bir kısmı ilköğretim çağındaki çocuklarımızın TEGV’de nitelikli eğitim desteği ile tanışması için kullanılacak. “Hepimiz Aynı Güneşin Altındayız” temasıyla düzenlenecek olan sergide eserleri yer alacak olan sanatçılar: Alan Kouchakpour, Ali Elmacı, Azat Yeman, Barış Cihanoğlu, Beyza Boynudelik, Bihrat Mavitan, Cahide Erel, Cemil Güç, Cengiz Solakoğlu, Eda Taşlı, Elifko, Erdal Uzunoğlu, Esra Meral Demircan, Fikret Özcan, Gönül Nuhoğlu, Gülten İmamoğlu, Günseli Toker, Hakan Kürklü, Kemal Tufan, Koray Erkaya, Mahir Güven, Maria Kılıçlıoğlu Baraz, Mehmet Özcan, Mustafa Özkan, Mustafa Yüce, Nur Gürel, Nurdan Likos, Nurgül Gün Güney, Nurhan Altay, Pınar Du Pre, Recep Batuk, Sait Tosyalı, Sema Bicik, Serap Gümüşoğlu, Seydi Murat Koç, Tuğrul Selçuk ve Yılmaz Bulut.

Artclan (Large)
18.12.2017
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!