Haberler

Yaz evde değil, TEGV’de geçer!

Yaz Evde Değil TEGV de Geçer_KAPAK
Yaz Evde Değil TEGV de Geçer_Haber İçi Görsel (2)Çocuklarımızın tatilde hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, hem de eğitimlerine katkıda bulunan ücretsiz “Yaz Etkinlikleri” miz 17 Haziran’da başladı.

Her yıl gerçekleştirdiğimiz yaz etkinlikleri, çocukların yaz dönemini çeşitli aktiviteler yaparak geçirebilecekleri ve eğlenirken öğrenebilecekleri ortamlar sunmaya devam ediyor. Etkinliklerimiz, Türkiye genelinde 32 ilde 9 Eğitim Parkı, 38 Öğrenim Birimi ve 24 Ateşböceği Öğrenim Birimi’nde çocuklarımızla buluştu.

Yaz Evde Değil TEGV de Geçer_Haber İçi Görsel (1)Çocuklar birbirinden güzel aktivitelerde bulunarak tatil günlerini eğlenceli ve verimli bir şekilde değerlendirebilecekler. Yaz Etkinlikleri kapsamında 17 Haziran- 2 Ağustos tarihleri arası sanattan spora, beslenmeden müziğe ve bilime kadar birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikleri çocuklarımızla buluşturuyoruz. Çocuklar ayrıca gönüllüler ile birlikte kültür ve çevre gezilerine katılıp, bahçe ve kutu oyunları oynayıp, film saatlerine katılabiliyorlar.

Bu yaz tatilini dolu dolu geçirmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak isteyen tüm çocuklar yine TEGV’de.