yükleniyor

5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününü Hepbirlikte Kutladık!

5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününü Hepbirlikte Kutladık! güneş amblemi.
5aralik2019Vakıf olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllülerimize olan sevgi ve minnetimizi göstermek adına 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü 71 Etkinlik Noktamızda düzenlediğimiz etkinliklerle hep birlikte kutladık.

Vakfımız, çocukların umutlarını gerçekleştirme hakkına inanan gönüllülerinin emekleriyle, bilgi ve deneyimleriyle, sosyal sorumluluk bilincini çocuklara aktararak, yarının aydınlık insanlarının yetişmesine destek oluyor. Faaliyetlerimize destek olan gönüllülerimizin bir kısmı, bir zamanlar vakfımızda etkinliklere katılan çocuklarken, sonrasında bağlarını güçlendirerek gönüllümüz oluyor, bizlerin bir parçası olmaya devam ediyorlar.

Yürüdüğümüz yolda bizimle olan tüm gönüllülerimize sonsuz teşekkürler. Daha adil ve eşit bir dünya için ben de varım diyen, bir çocuğa, bir bitkiye, bir hastaya, çevreye umut olabilmek adına hareket eden, vaktini hiçbir çıkar gözetmeden fayda sağlamaya ayıran tüm gönüllülerimize bir ve gönüllülere bir kez daha “TEŞEKKÜRLER”. ‘Dünyayı Birlikte Güzelleştiriyoruz’.
12.12.2019
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!