yükleniyor

Sanal Müzemiz, 18. Altın Örümcek’te Ödül Yağmuruna Tutuldu

Sanal Müzemiz, 18. Altın Örümcek’te Ödül Yağmuruna Tutuldu güneş amblemi.
TEGV_sanalmuze_odulHer yıl, sayısız başarılı projeyi hayata geçiren ve dijital dünyada etki sahibi olanları ödüllendirerek sektöre önemli katkı sağlayan Altın Örümcek Ödülleri sahiplerini buldu. “Sanal Müze” projemiz ile 5 dalda aday gösterildiğimiz Altın Örümcek Ödülleri’nde farklı kategorilerde 4 ödül aldık.

Eğitim, Etkinlik & Kültür Sanat, Magazin & Haber & Blog, Mikrosite ve Sosyal Sorumluluk dallarında finale kaldığımız Altın Örümcek Ödüllerine bu yıl 1360 proje başvurdu. Alanında uzman 29 jüri üyesi, online ortamda değerlendirme sürecini tamamlayarak, 246 projeyi finalist olarak belirledi.

25. Yılımızı, şeffaf ve güvenilir bir vakıf olarak, Eğitim, Mikrosite ve Etkinlik & Kültür Sanat kategorilerinde Halkın Favorisi, aynı zamanda “Eğitim” kategorisinde jüri oylamasında 3. olarak taçlandırdık.

Kreatif anlamda ajans çalışmalarını Elroy’un üstlendiği Sanal Müzemiz, Vakıf tarihimizin önemli kilometre taşlarını, fotoğraf ve videolar eşliğinde ziyaretçileriyle buluşturarak onlara görsel bir şölen sunuyor.
Sanal müzeyi ziyaret etmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz;

www.tegvsanalmuze.org
30.06.2020
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!