yükleniyor

3 Milyon Çocuğa Ulaştık

3 Milyon Çocuğa Ulaştık güneş amblemi.

Söylemlerimizde “3 milyondan fazla çocuğa ulaştık!” diyebilmeyi heyecanla bekliyorduk. Sonunda 27 yılda 90 bini aşkın gönüllümüzün desteğiyle 3 milyon çocuğa ulaştık ve hatta geçtik.
Aramıza katılan 3 milyonuncu çocuğumuz Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimimize kayıt yaptırdı. Bizler de 3 milyon çocuğa ulaşmış olmanın mutluğunu paylaşmak için sadece Kocaeli’ de değil, tüm etkinlik noktalarımızda eş zamanlı kutlamalar yaptık. Kutlamalara çalışanlarımız, basın mensupları, gönüllülerimiz, öğretmenler ve veliler katıldı.
Kocaeli Öğrenim birimimizdeki etkinlikte Genel Müdürümüz Sait Tosyalı yaşadığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi:
“Bu anlamlı günün tüm noktalarımızda eş zamanlı olarak aynı duygularla kutlanmasını istedik ve şu anda biz burada bir aradayken, diğer noktalarımızda yaz okulları faaliyetleri içerisinde arkadaşlarımız, gönüllülerimiz ve çocuklarımız hep birlikte kutlamalar yapmaktalar. 1995 yılında kurulduğumuzdan bu yana 27 yıl geçti. Bugüne kadar 90 bin gönüllümüz, bir o kadar bağışçımız oldu. Bu günlere gelmemize emeği geçen, katkıda bulunan herkese teşekkür ediyor, bugün burada bulunmamıza sebep olan, 3 milyon çocuk eşiğini geçmiş olmamızdan dolayı mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha nice milyonlarca çocuğumuza ulaşmak dileğiyle…”
Özel nedenlerden dolayı törene katılamadıklarını belirten Kocaeli Öğrenim Birimimizin kurucuları Sn. Selma ve Mesut Kavurt, gönderdikleri mesajda şu ifadelere yer verdiler:
“Değerli TEGV yöneticilerimizi, Kocaeli ilimizde 3 milyon öğrencimizi kutlama törenini yapmış olmalarından dolayı gönülden kutlar, çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder, törene katılan tüm dostlarımıza, gönüllülerimize, öğretmenlerimize, basın mensuplarına teşekkür eder, çocuklarımıza yaşam boyu iyi şanslar dileriz. Kavurt Ailesi olarak, bu işe gönül verme amacımız, bugüne anlam veren 3 milyon çocuğumuzla buluşmak, geleceğe umutla bakmak ve çocuklarımızı yarına taşımak adına bize harika bir motivasyon oldu. Hepimiz koca bir alkışı hak ettik diye düşünüyoruz. Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir.”

03.08.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!