yükleniyor

30. Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleşti

30. Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleşti güneş amblemi.

30. Olağan Genel Kurulumuz, 25 Nisan’da Pera Müzesi Oditoryumu’nda yapıldı. Düzenlenen toplantıya Mütevelliler Kurulu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, eğitim dostlarımız, TEGV çalışanları ve gönüllülerimiz katıldı. Bu sene Olağan Genel Kurulumuzu, 29’uncu yıla özel, yapay zekâ teknolojisiyle hazırlanan, kamu spotu olarak yayımladığımız "Duydunuz mu?" filmimizle açtık. Filmimizi izlemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yönetim Kurulu Başkanımız M. Özalp Birol’un açılış konuşmasıyla başlayan Olağan Genel Kurulumuzda, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı, yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz faaliyetler, yeni projeler ve iş birlikleri ile 2023-2024 stratejik planımız ve ana hedeflerimiz hakkında sunum gerçekleştirdi.
Sunumu sırasında 6 Şubat depremi sonrası birçok kez bölgeye giden gönüllüler adına Serap Çelikkol, Fulya Peynirci ve Adıyaman'dan gönüllümüz Şerife Güney Güler, söz alarak çalışmaları hakkında detaylı bilgi ve deneyimleri paylaştılar. Adıyaman Konteyner Öğrenim Birimi Yöneticisi Betül Menteş ve Malatya’da görev yapan Ateşböceği yöneticisi aynı zamanda eski TEGV çocuğu olan Aynur Porsuk ise yapılan çalışmaların çocuklar üzerindeki olumlu etkilerini aktardılar.
2023 yılında faaliyetlerimizi destekleyen kurumlardan: Dominos, Lila Kağıt, Migros, Michelin, Pınar, PVH, Shane Larkin Vakfı ve Shell Türkiye'nin temsilcileri de TEGV ile olan iş birliklerinden kazandıkları olumlu izlenimleri paylaştılar. Yıl boyunca çocuklarımızı nitelikli eğitim desteğiyle buluşturmamızı sağlayan eğitim dostlarımıza, çocuklarımızın çizimlerinden ilhamla hazırlanan teşekkür sertifikalarımızı takdim ettik.
30. Olağan Genel Kurulumuzda; Prof. Dr. Gürsü Kıyan, Doç. Dr. Okan Falay, Dr. Murad Ardaç ve Kurumsal Mütevelli Koç Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Metin Sitti Mütevelli Heyetimize katılan yeni üyelerimiz olarak yerlerini aldılar. Tekrardan yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Tüm misafirlerimize katılımları için en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. 30. Olağan Genel Kurulumuzu izlemek için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

10.05.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!