yükleniyor

Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Çocukları, Allianz’ın Düzenlediği Ekinlikle Neşe Dolu Anlar Yaşadı!

Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Çocukları, Allianz’ın Düzenlediği Ekinlikle Neşe Dolu Anlar Yaşadı! güneş amblemi.

Allianz Grubu, spor ve sağlıklı yaşam kültürünün topluma faydalarına olan inancıyla, dünyanın pek çok ülkesinde yürüttüğü "MoveNow" adlı spor şenliği, Türkiye’de ilk kez 2 Aralık Cumartesi günü TEGV Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı'nda düzenledi.
6 Şubat depreminden etkilenen ve Şanlıurfa'ya göç eden çocuklar da dahil olmak üzere 250'den fazla çocuk, yaş gruplarına göre planlanmış 10 farklı spor etkinliğinde deneyimleyerek eğlenceli bir gün geçirdi.
Allianz Türkiye ve TEGV gönüllüleri iş birliği ile TEGV Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı'nda düzenlenen spor şenliğinde, takım çalışması, iş birliği, sorumluluk alma ve iletişim kurma gibi becerilerini geliştirebilecek sportif aktiviteler gerçekleştirildi. Ayrıca, etkinlikte yer alan Paralimpik ve dünya yüzme şampiyonu milli sporcu Sümeyye Boyacı, çocuklarla söyleşi yaparak başarı hikâyesini paylaştı ve onlara ilham verdi.

Allianz Türkiye CEO’su Tolga Gürkan, “MoveNow” spor şenliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak şunları söyledi: “Gelecek nesilleri destekleme sorumluluğumuzdan hareketle, depremden etkilenen çocukların yanında olmaya ve onlara destek olmaya büyük önem veriyoruz. Deprem felaketinin ardından yaraların sarılması için bölgeye yapılan yardım çalışmalarına katkıda bulunmanın yanı sıra, özellikle çocukların sağlıklı gelişimlerini desteklemek ve yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak amacıyla sahada olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır TEGV iş birliğinde devam eden ve bugüne kadar binlerce çocuğa ulaşmış olan Allianz Motto Hareket programımızı Şanlıurfa ve birçok ilimizdeki çocuklarla da buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı görüşlerini ileterek “Allianz Türkiye, uzun zamandır TEGV'e farklı konularda destek veriyor. 2016 yılından beri Allianz Motto Hareket Programı ile de binlerce çocuğumuz spor ve sağlıklı yaşam etkinliklerine katıldı. Bugün TEGV Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı'ndaki çocuklar farklı spor etkinliklerini deneyimledi ve eğlenceli bir gün geçirdi. Allianz Türkiye'ye verdikleri destek için teşekkür ederiz” dedi.

Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı'ndaki çocuklarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatan Allianz Türkiye'ye teşekkür ederiz.

12.01.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!