yükleniyor

ARUP Türkiye Genel Müdürü Sayın Serdar Karahasanoğlu’na ve ARUP Ailesine Teşekkürlerimizi Sunduk

ARUP Türkiye Genel Müdürü Sayın Serdar Karahasanoğlu’na ve ARUP Ailesine Teşekkürlerimizi Sunduk güneş amblemi.

Van’da açılışını gerçekleştirdiğimiz ve tüm paydaşlarımızın beğenisini kazanan Nirun Şahingiray Eğitim Parkımızın hazırlık süreci, çok paydaşlı ve gönüllülük esaslı dayanışma örneklerine sahne oldu.

Hukuk, mimari, mühendislik gibi birçok farklı alanda uzmanlık gerektiren projemiz süresince, alanında uzman birçok kişi ve kurum projemizin sağlam bir zemine oturmasına katkı sundular.

Kurumsal mütevellimiz olan ARUP Mühendislik, Sosyal Sorumluluk Projeleri Fonu kapsamında tüm yetkinlik ve deneyimlerini projemize yansıttı. Mimari projelerin detaylı değerlendirilmesi, teknik şartnamenin hazırlanması, ihale yönetimi ve sözleşmelerin oluşturulması aşamalarını güvenle geçmek, ARUP Mühendislik Türkiye ekibinin içten katkıları ile mümkün oldu.

Yansıttıkları enerji, ihtiyaç duyduğumuz her konuda sağladıkları danışmanlık ve projelerimizde bizlere sağladıkları cesaret için Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve Saha Yönetim Müdürümüz Bülent Belin ARUP Türkiye Genel Müdürü Sayın Serdar Karahasanoğlu’nu ziyaret ettiler.

1999 Marmara depremi sonrasında yürüttüğümüz Hayat Mahalleleri Projesi ile başlayan ARUP Mühendisliğin destekleri, Denizli Öğrenim Birimi ve Ferit Aysan Eğitim Parkına kurulumunu fonladıkları Düşler Atölyeleri ile devam etmişti.

Yeni projelere hazırlandığımız 2023 yılında da yanımızda olacaklarını biliyor, sağladıkları tüm katkılar için çocuklarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

19.01.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!