yükleniyor

Ateşböcekleri Prometeon Türkiye Lastikleriyle Yollarda

Ateşböcekleri Prometeon Türkiye Lastikleriyle Yollarda güneş amblemi.

Prometeon Türkiye ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) olarak, Ateşböceği Öğrenim Birimlerimize yönelik anlamlı bir iş birliği başlattık. İş birliği kapsamında Prometeon Türkiye, Ateşböceklerimizin lastiklerini yenileyerek onların güvenle yollarda seyahat etmelerine destek sağlayacak.
Bu anlamlı iş birliği kapsamında 19 Şubat’ta TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı ve Kaynak Geliştirme Uzmanımız İnci Damla Çiyan, Prometeon Türkiye ailesini genel merkezlerinde ziyaret ettiler. Ziyarette Prometeon Türkiye CEO'su Gökçe Şenocak, Türkiye Pazarlama Direktörü Faruk Uslu, Lider İletişimi ve Yönetimi Direktörü İrem Uğur ve Marka ve Kurumsal İletişim Uzmanı Damla Baba katıldı.


Görüşmede çocuklarımızı nitelikli eğitimle buluşturma yolculuğumuzda bize destek olan Prometeon Türkiye’nin uzun soluklu olması planlanan katkıları değerlendirildi. 2023 yılında gerçekleşen İstanbul Maratonu'nda “Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor” projemizde en yüksek bağışa ulaşan koşucu Prometeon Türkiye CEO'su Gökçe Şenocak ve Prometeon Türkiye ekibi ile gelecek dönemde gerçekleştirilebilecek projeler konuşuldu.

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için 24 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında çocuklarımızla buluşan Ateşböceklerimizin lastik değişimlerinin Prometeon Türkiye tarafından üstlenilmesiyle Ateşböceklerimizin sahadaki etkinliği ve dayanıklılığı arttı. Bu bağlamda sahadaki çalışmaları daha yakından görebilmek adına 21 Mart’ta TEGV Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve Prometeon Türkiye CEO’su Gökçe Şenocak depremden etkilenen Adıyaman'da bulunan TEGV Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimimizi ziyaret etti. Gökçe Şenocak ve Sait Tosyalı, Adıyaman Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimi’nde etkinlik yapan 9-10 yaş aralığındaki çocuklarla bir araya gelerek 3D kalemlerle çizimler ve 3D yazıcılarla tasarımlar gerçekleştirdi. Etkinlik devamında Twin setleriyle robotik kodlama çalışmaları yapıldı. Tasarım Mucitleri Ateşböceği'ndeki çocuklarla keyifli ve verimli bir zaman geçirerek, çocukların, eğlenerek öğrenme sürecine tanıklık ettiler.

Daha fazla çocuğumuzu nitelikli eğitimle buluşturmak adına çalışmalarımızı destekleyen Prometeon Türkiye ailesine teşekkür ederiz.

02.04.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!