yükleniyor

Ateşböceklerimiz Prometeon Türkiye Lastikleriyle Daha çok Yol Katedecek!

Ateşböceklerimiz Prometeon Türkiye Lastikleriyle Daha çok Yol Katedecek! güneş amblemi.

Kuruluşumuzdan bu yana, nitelikli eğitimin desteğini Türkiye geneline yaymak, daha fazla çocuğumuza ulaşmak için 24 yıl önce mobil eğitim araçlarımız Ateşböceklerimizle yollara koyulduk. Şu an sayısı 24 olan Ateşböceklerimizle tüm Türkiye’yi gezerek nitelikli eğitimi çocuklarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

2023 yılında, eğitim yolculuğumuzda bize destek olan Prometeon Türkiye ile önemli bir iş birliğine imza attık. Prometeon Türkiye, ihtiyacı olan Ateşböceği araçlarımızın lastik değişimlerini gerçekleştirerek eğitimde fırsat eşitliği için önemli bir katkı sağladı. Prometeon Türkiye’nin desteği sayesinde, Ateşböceklerimiz yollarda daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebiliyor ve nitelikli eğitimi çocuklarımıza güvenli bir şekilde ulaştırıyor.
Eğitime olan desteğini sadece lastik değişimiyle sınırlamayan Prometeon Türkiye, 2023 yılında İstanbul Maratonu'nda TEGV’le birlikte koşarak, "Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor" projemizde büyük bir başarıya imza attı. Kurumlar kategorisinin bağış sıralamasında birinciliği elde eden Prometeon Türkiye, eğitim dostumuz ve Prometeon Türkiye CEO'su Gökçe Senocak'ın “en yüksek bağışa ulaşan koşucu” ünvanı ile desteğini pekiştirdi.

Bu iş birliği sayesinde, daha fazla çocuğumuza eğitimde fırsat eşitliğini sağlamış olduk. Ateşböceklerimizin yolları güvenle katetmelerine destek veren Prometeon Türkiye ailesine, TEGV ailesi ve çocuklarımız adına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

12.02.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!