yükleniyor

Atma Bağışla Projemizle Bronz Ödül Aldık!

Atma Bağışla Projemizle Bronz Ödül Aldık! güneş amblemi.

5 Mart’ta QNB Finansbank Kristal Kule'de gerçekleşen Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına Değer Katan Kuruluş Ödülleri töreninde, TÜBİSAD iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz ve 7 yıldır sürdürdüğümüz Atma Bağışla projemiz 15. Kurumsal Sorumluluk Zirvesi'nde “Atık Yönetimi” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Doğanın korunmasına katkı sağlanırken, çocukların eğitimine de destek olan ve ödül almaya hak kazanan Atma Bağışla Projesi kapsamında 2017 yılından bugüne kadar 540 tondan fazla e-atık toplandı ve projeden elde edilen gelirle 5 bin 500’den fazla çocuğumuzu nitelikli eğitim desteğiyle buluşturduk.

Her yıl düzenlenen Kurumsal Sorumluluk Zirvesi ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına Değer Katan Kuruluş Ödülleri, topluma değer sağlayan ve yenilikçi çözümler geliştiren kurumsal sorumluluk uygulamalarını çeşitli sektörlerden paydaşlarla buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, sürdürülebilirlik ve toplumsal fayda alanında öne çıkan bireylerin ve kurumların çalışmaları takdir edilmektedir.

02.04.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!