yükleniyor

Ayşe Arman ve Hulusi Acar ile MediaMarkt Bilişim ve Tasarım Mucitleri Ateşböceğimizi Ziyaret Ettik

Ayşe Arman ve Hulusi Acar ile MediaMarkt Bilişim ve Tasarım Mucitleri Ateşböceğimizi Ziyaret Ettik güneş amblemi.

Gazeteci ve köşe yazarı Ayşe Arman, 8 Mayıs Çarşamba günü Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve MediaMarkt Türkiye CEO'su Hulusi Acar ile birlikte MediaMarkt Bilişim ve Tasarım Mucitleri Ateşböceğimizi ziyaret ederek keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. MediaMarkt Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz "Eğitimle Daha İyiye" projesinin faaliyetlerini daha yakından tanımak ve son dönemde gerçekleştirdikleri etkinlikleri değerlendirmek amacıyla Gaziantep’te yer alan Ateşböceğimizi ziyaret eden Ayşe Arman ve Hulusi Acar, eğitime katkı sağlayan projeler ve geleceğe dair planları konuştular.
Bu keyifli röportajda Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ise, Ateşböceği Öğrenim Birimlerinin nasıl doğduğunu ve “Eğitimle Daha İyiye” projesinin çocuklara sağladığı faydayı, Ateşböceklerimizin deprem bölgesindeki çocuklar üzerindeki olumlu etkisini ve onları her yönüyle geleceğe hazırladığından bahsetti.
MediaMarkt Türkiye CEO’su Hulusi Acar da röportajında “Eğitimle Daha İyiye” projesinden bahsederek hedeflerinin 4 yıl içerisinde Ateşböcekleri sayesinde 24.000 çocuğa ulaşmak olduğunu belirtti. 6 Şubat deprem sonrası, bölgedeki çocukların eğitim hayatına destek olabilmek için, 1 Düş Gezgini, 1 Bilim ve 2 Bilişim ve Tasarım Mucitleri olmak üzere 4 Ateşböceği Öğrenim Birimi’nin yapım ve işletme sponsorluğunu üstlenerek nitelikli eğitimi çocuklara ulaştırabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.
Ayşe Arman ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajı okumak için linke tıklayabilirsiniz.
Değerli ziyaretleri için Ayşe Arman ve Hulusi Acar’a teşekkür ederiz.

07.06.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!