Bağış Yöntemlerimiz ve Bağışçılarımız

Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?

 • Etkinlik Noktası Sahiplenme

  Yeni etkinlik noktaları yaptırarak veya var olan etkinlik noktalarımızın işletme giderlerini üstlenerek kendinizin, şirketinizin veya yakınlarınızın ismini ölümsüzleştirebilirsiniz!

 • Eğitim Programı Sahiplenme

  Çocuk merkezli eğitim yöntemlerinin kullanıldığı çocuğun katılımını esas alan, aktif öğrenme yaklaşımının benimsendiği ve çocukların eğlenerek öğrendiği eğitim programlarımızın giderlerini karşılayabilirsiniz.

  yapikrediYapı Kredi – Okuyorum, Oynuyorum
  Okuyorum Oynuyorum, çocukların “dinleme-anlama” ve “konuşma-anlatma” becerilerini geliştirmeye yönelik yaratıcı okuma yaklaşımı ile hazırlanan bir eğitim etkinliğidir. Okuma, yazma, görsel okuma, anlama, ilişki kurma, eleştirme, tahmin etme ve değerlendirme gibi becerileri geliştirecek etkinlikleri kapsayan program, çocukların kitap okumaya yönelik ilgi ve isteklerini arttırmayı amaçlamaktadır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  domestosDomestos-Eğlen Öğren Hijyen
  Unilever Türkiye’nin öncü markası Domestos desteğiyle sürdürülen “Eğlen, Öğren, Hijyen” projesi, ülkemizin dört bir yanındaki yüz binlerce çocuğumuzu, yaşamsal önemi bulunan hijyen konusunda bilinçlendirmeyi ve onlara küçük yaşlarda hijyen alışkanlıkları kazandırmayı amaçlamaktadır. Proje, Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV etkinlik noktalarında uygulanmakta; çocuklar, gönüllüler ve onların yakın çevrelerinin de katılımıyla ülkemizde hijyen konusunda geniş bir farkındalık ağı oluşturmaktadır. Eğlen, Öğren, Hijyen projesi ile ulaşılan çocuklar hastalıklara neden olan mikrop türlerini ve bulaşma yollarını öğrenerek, hijyen önlemleri konusunda geniş bilgi sahibi olmakta ve tuvalette hijyen alışkanlıkları kazanmaktadırlar.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  mobilekidsMercedes Mobile Kids – Trafik Ateşböceği Eğitim Programı
  Mobile Kids Trafik Ateşböceği Eğitim Programı’nın amacı; TEGV’e gelen ilköğretim çağı çocuklarına trafik ile ilgili temel kavram, beceri ve tutumları kazandırarak güvenli ve kaliteli yaşamlarına katkı sağlamaktır. Projenin hedef kitlesini 2-8.sınıfa devam eden ilköğretim çağı çocukları oluşturmaktadır.
  Detaylı bilgi için: http://tr.mobilekids.net/default.aspx

  nş logoNirun Şahingiray Fonu – Birlikte Öğrenelim Eğitim Programı
  Birlikte Öğrenelim, bir yandan okul öncesi eğitim alamadan okula başlamış çocukları güçlendirecek, öte yandan okullarda uygulanan 1. sınıf eğitim programını destekleyecek şekilde tasarlanmış bir eğitim programıdır. Programın hedef kitlesi ilkokul 1. sınıf çocuklarıdır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız…

  altamaneDüş Gezgini Ateşböceği Eğitim Programı
  Alte Mane Vakfı sponsorluğunda geliştirilen Düş Gezgini Ateşböceği Eğitim Programı; çocukların resim, heykel, sanatçı tanıma alanlarında gerçekleştirecekleri çalışmalarla, sanat yolu ile yaşam becerilerini geliştirmeyi, yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen bireyler olmalarını hedefliyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  ieulagay

  İbrahim Ethem ve Seyyide Ulagay Fonu-Ağız ve Diş Sağlığı Kısa Süreli Etkinliği
  Etkinlik; çocukların ağız ve diş sağlığı hakkında bilgilerini artırmayı ve diş sağlıklarını korumak adına tutum geliştirmelerini amaçlıyor.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  ieulagayCambridge University Press – Kid’s Box İngilizce Programı
  Cambridge University Press’in içerik bağışı ile hayata geçen programın temel amacı İngilizce okuma-anlama-konuşma-yazma becerilerini geliştirmek ve dil öğrenme konusunda olumlu tutum kazanmalarını sağlamaktır. Online olarak yürütülen program aynı zamanda çocuklara dijital ve bireysel öğrenme araçlarını kullanma deneyimi kazanmalarını ve farklı kültür ve insanlar hakkında olumlu tutum geliştirmelerine de destek olmaktadır.

  AlgoTEGV Algo Dijital Bilişim Programı
  TEGV Algo Dijital Bilişim Programı; algoritma ve kodlama içerikleriyle, günümüzde hızla gelişen teknolojinin içine doğan çocukların, fiziksel etkinlikler ve Algo Dijital kodlama oyunu ile algoritmik düşünmeyi kavraması, yorumlaması ve zihinsel becerilerini geliştirmesi amaçlamaktadır. Etkinliklerde kullanılacak eğitim içerikleri, algoritmik düşünmeyi ve kodlamayı eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktadır.

   

 • Ürün İşbirliği

  Ürünlerinizin satışından elde edilecek gelirin tamamını ya da bir bölümünü TEGV’e bağışlayabilirsiniz.

  lilakagitLila Kağıt
  Türkiyede temizlik kağıtları sektöründe lider olmayı hedefleyen Lila Kağıt, Maylo marka ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV e aktarmaktadır. Bu ürünlerin üzerinde TEGV logosu bulunmaktadır . Ayrıca Lila Kağıt, Tekirdağ Fibria Öğrenim Birimimizin işletme sponsorudur.

   

 • Miras Bağışı

  TEGV olarak, çocuklarımızın yaşam becerilerini geliştirmek, onları daha iyi bir geleceğe hazırlamak için, bağışçılarımızın mirası ile etkinlik noktalarımızın, eğitim etkinliklerimizin giderlerini karşılıyor, binlerce çocuğumuzun temel eğitimlerine destek oluyoruz.
  Gayrimenkul, menkul ve diğer mal varlıklarını vasiyet yoluyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bırakarak, çocuklarımızın bugünü mutlu yaşamaları ve geleceğe umutla bakabilmelerini sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ediyor, onları her zaman saygı ile anıyoruz.
  Yasal Prosedürler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın…

 • Sertifikalar

  Çocuklarımızın bir yıllık eğitimine destek olmak için 150 TL tutarındaki Eğitime Destek Sertifikalarımızdan alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar çocuğun eğitimine destek olabilir, aldığınız Eğitime Destek Sertifikaları’nı dostlarınıza ya da paydaşlarınıza hediye olarak gönderebilirsiniz.
  Basılı Sertifika almak için tıklayınız.
  e-Sertifika almak için tıklayınız.

 • Adım Adım

  Adım Adım Oluşumu kapsamında TEGV adına koşarak attığınız her adımla çocuklarımıza mutlu bir gelecek inşa edebilirsiniz…
  Detaylı bilgi için tıklayın…

 • Atma Bağışla

  E atıklarınızı TEGV’e bağışlayarak daha fazla çocuğumuzun nitelikli eğitimle buluşmasına katkı sağlarken diğer yandan e-atıkların çevreye verdiği zararı azaltarak sürdürülebilir çevre faaliyetlerine destek olabilirsiniz.
  e-atık bağışında bulunmak için tıklayın…

 • İletişim Desteği

  ajanspressMedya takip sektörünün en saygın firmaları arasında yer alan Ajans Press tecrübesi ve öncü teknolojisi ile çocuklarımızın aydınlık yarınları için destek veriyor. 2013’ten bugüne haber ölçüm ve analiz raporları konusunda sürdürdüğü işbirliğini doğru ve nitelikli bilgi ile birleştirerek TEGV’in verimli bir iletişim destekçisi olduğunu her zaman gösteriyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Dünyanın en yenilikçi online basın bülteni dağıtım platformlarından biri olan Faselis çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak için, uzun yıllardır vakfımızın basın bültenlerinin dağıtımı için bağışta bulunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

   
  TEGV, az bilinen devlet üniversitelerden mezun gençlere işe geçişlerinde fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen İlk Fırsat Programı’nın STK paydaşlarındandır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
   

   
  radore_logoİlköğretim çağındaki çocukların eğitimine destek olmak için 1995 yılında kurulan TEGV, web sitesi altyapısında Radore’nin Hosting ve SSL hizmetini tercih etti. Radore hakkında bilgi almak için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

   
  Kariyer Net1999’dan bu yana faaliyet göstererek veritabanında 24 milyonu aşkın özgeçmiş bulunduran sektörün önde gelen firması Kariyer.net, çocuklarımıza nitelikli eğitim desteği için TEGV’in yanında.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.

   
  Social Attend, etkinlik sektöründe etkileşimli mobil uygulama teknolojileri geliştirmektedir. Etkinlik sektörünü sahiplenen ve bu anlamda dijital anlamda sürdürülebilir mobil uygulamalara imza atan Social Attend, vakfımızın etkinliklerinde ücretsiz mobil uygulamalar geliştirerek çocuklarımızın eğitimine destek olmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Yazılım Bağışı

  gstarcadGstarCAD Türkiye Ana Dağıtıcısı olan Sistem24 Bilişim sosyal sorumluluk bilinci ile TEGV’ in yazılım sağlayıcısıdır.
  GstarCAD hakkında bilgi almak için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

   

 • Uluslararası Destekçilerimiz

  tpfTürk Hayırseverler Vakfı (Turkish Philanthropy Funds) New York merkezli, Amerika’daki başarılı Türklerin bir araya gelerek kurduğu, Türkiye’de eğitim, toplumsal cinsiyet eşitliği, kalkınma ve afet yardımı alanlarını hedef alan bir yardım vakfıdır. Kuruluş tarihinden bu yana, 12 yıllık bir süre içerisinde, 35 milyon doların üzerinde bağış toplamış ve bunun 21 milyon doların üzerinde miktarını, Türkiye’nin 62 şehirinde ortaklık yaptığı 57’den fazla hayırsever kurumlara ulaştırmıştır. Hedef, gerek cinsiyetinden, gerek sosyal-ekonomik konumundan dolayı, eğitim ve sağlık gibi en temel haklarından maruz kalan kitlelere ulaşabilmek ve bu tür ayrımcılıkları ortadan kaldırabilmektir. Bu doğrultuda, Türkiye’de hayırseverlik alanında değerli hizmetler veren, bir çok güvenilir kurumla ortak çalışmaktadır. Hayırseverliğin Türkiye’de daha sistematik bir hale gelebilmesi ve geniş kitleler tarafından benimsenebilmesi için, sivil toplum örgütlerinin önünü açabilecek, sosyal değişimi tetikleyici, yenilikçi, uzun vadeli proje ve işbirlikleri ile çalışmayı tercih etmektedir.

 • İSG Destekçimiz

  wellpointWellpoint Şirketler Grubu Türkiye’de yasalarla çerçevesi belirlenmiş İş Sağlığı ve Güvenliği hizmet alanını, hastane dışı sağlık hizmetlerini, innovatif yazılımları ve teknoloji yatırımları ile uluslararası standartlara yükseltmek amacına yönelik olarak yapılanmış, sektörün ilk kurumlaşmış şirketlerinden biridir. Öncelikli misyonu; iş sağlığı ve güvenliğinde kalite standartlarının ve performans kriterlerinin belirleyicisi, öncüsü ve ölçütü olmaktır.
  14 Bölge Müdürlüğü ile tüm yurt çapına yayılmış, 600 ve üzeri çalışanıyla yüksek kalite standardını kesintisiz, eksiksiz ve şeffaf olarak üretmeye devam ediyor.
  https://www.wellpoint.com.tr/

 • Etkinlik Noktaları

  Etkinlik Noktalarımızın Yapımını Üstlenen Bağışçılarımız

  Eğitim Parkı Bağışçı
  Ankara Semahat – Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı Semahat – Dr. Nüsret Arsel
  Antalya Suna – İnan Kıraç Eğitim Parkı Suna – İnan Kıraç
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Bina ve Açık Alan Yapımı)
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Ferit Aysan
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi (Kısmi Katkı)
  Şanlıurfa Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Sevgi – Erdoğan Gönül
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Feyyaz Tokar (Kısmi Katkı)
  Öğrenim Birimi Bağışçı
  İstanbul İpek Kıraç Öğrenim Birimi İpek Kıraç
  İzmir Balçova, Egekent,Eşrefpaşa, Gümüşpala Öğrenim Birimleri İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Tekirdağ Fibria Öğrenim Birimi Lila Kağıt
  Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi Selma ve Mesut Kavurt
  Nevşehir Hanife-Tevfik Aktekin Öğrenim Birimi İsmet – Fikret Aktekin
  Nirun Şahingiray Öğrenim Birimi Nirun Şahingiray
  Van Muradiye Öğrenim Birimi TPF
  Van Erciş Öğrenim Birimi Adım Adım
  Zonguldak Ayten – Maksut Çavdar
  Çaycuma Öğrenim Birimi
  Ayten – Maksut Çavdar

  Etkinlik Noktalarımızın İşletmesini Üstlenen Bağışçılarımız

  Eğitim Parkı Bağışçı
  Ankara Semahat – Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı Semahat – Dr. Nüsret Arsel Fonu
  Antalya Suna – İnan Kıraç Eğitim Parkı Suna – İnan Kıraç Fonu
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı –
  Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi
  İnan Kıraç
  İstanbul Sema ve Aydın Doğan Eğitim Parkı Aydın Doğan Vakfı
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Sevgi-Erdoğan Gönül Fonu

   

  Öğrenim Birimi Bağışçı
  Giresun Ö.B. Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi A.Ümit Taftalı
  İstanbul İpek Kıraç Ö.B. İpek Kıraç
  Ergani Ö.B. Merhum Mehmet Duru adına Hatem Duru
  İzmir Balçova Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Egekent Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Eşrefpaşa Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  İzmir Gümüşpala Ö.B. İzmir Büyükşehir Bld.
  Mardin Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi Ö.B. Adım Adım Fonu
  Sakarya Nirun Şahingiray Ö.B. Nirun Şahingiray Fonu
  Siirt Kurtalan Ö.B. Adım Adım Fonu
  Sivas Divriği Ö.B. Mehmet Çelik Bibinoğlu Fonu
  Van Erciş Adım Adım Ö.B. Adım Adım Fonu
  Zonguldak Ayten–Maksut Çavdar Çaycuma Ö.B. Ayten-Maksut Çavdar Fonu

  Ateşböceği Öğrenim Birimi Sponsorlarımız

  Ateşböceği Yapım Sponsoru Ateşböceği İşletme Sponsoru
  Adım Adım
  Akkök Holding
  Aygaz 1 Bilkom
  Aygaz 2 Otokar
  Aygaz 3 Aygaz
  Aygaz 4 Entek
  Aygaz 5 Tofaş
  Bosch – 2 Bilim AB
  Düş Gezgini AB Alta Mane Fonu
  Fiba Holding
  İş Bankası İş Bankası
  Mercedes Benz Trafik Mercedes
  Nahum Ailesi Nahum Ailesi
  Nirun Şahingiray – 1 Nirun Şahingiray Fonu
  Nirun Şahingiray – 2 Nirun Şahingiray Fonu
  Orjin Deri Orjin Deri
  Rotary-1
  Rotary-2
  Tasarım Mucitleri LRF
  Tırsan Tırsan

  Mekan Tahsisi Sağlayan Destekçilerimiz

  Eğitim Parkı Destekçi
  Ankara Semahat-Dr.Nüsret Arsel Eğitim Parkı Etimesgut Belediyesi
  Antalya Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı Kepez Belediyesi
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı
  Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi
  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Bakırköy Belediyesi
  İstanbul Sema ve Aydın Doğan Eğitim Parkı Fatih Belediyesi
  İzmir Çiğli Eğitim Parkı İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi
  Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı Şanlıurfa Belediyesi
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Van İl Özel İdare Müdürlüğü
  Öğrenim Birimi Destekçi
  Batman 50. Yıl Öğrenim Birimi Batman Valiliği
  Bitlis Öğrenim Birimi Eren Eğitim Vakfı / BETAV
  Diyarbakır Ergani Öğrenim Birimi Ergani Kaymakamlığı
  Edirne Öğrenim Birimi Edirne Belediyesi
  Erzincan Öğrenim Birimi Erzincan Belediyesi
  Giresun Öğrenim Birimi
  Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi
  Giresun Valiliği
  İstanbul Beykoz Öğrenim Birimi Beykoz Belediyesi
  İstanbul İpek Kıraç Öğrenim Birimi İpek Kıraç (Mülk Bağışı)
  İstanbul Zeyrek Öğrenim Birimi Vakıflar Genel Müdürlüğü
  İzmir Balçova, Egekent, Eşrefpaşa, Gümüşpala Öğrenim Birimleri İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Kahramanmaraş Öğrenim Birimi Galip Çalık
  Kocaeli Selma ve Mesut Kavurt Öğrenim Birimi Selma ve Mesut Kavurt (Mülk Bağışı)
  Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kurtalan Kaymakamlığı
  Mersin Öğrenim Birimi Akdeniz Belediyesi
  Siirt Pervari Öğrenim Birimi Pervari Kaymakamlığı
  Batman Sason Öğrenim Birimi Osman Salih Binbay Etkinlik Merkezi Sason Belediyesi
  Mardin Savur Öğrenim Birimi Asaf Aras
  Sivas Divriği Öğrenim Birimi Mimar Sinan Üniversitesi ve Çekül Vakfı
  Adana Süleyman Özgentürk Öğrenim Birimi Özgentürk Ailesi
  Van Erciş Öğrenim Birimi Erciş Kaymakamlığı
  Van Muradiye Öğrenim Birimi Muradiye Kaymakamlığı
  Zonguldak Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Ayten-Maksut Çavdar (Mülk Bağışı)

  Yerel Destekçilerimiz

  Eğitim Parkı Destekçi
  Eskişehir Atatürk Eğitim Parkı Ali Numan Kıraç Etkinlik Merkezi Eskişehir Büyükşehir ve Tepebaşı Belediyesi
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
  İstanbul Ferit Aysan Eğitim Parkı Bakırköy Belediyesi
  Samsun Büyükşehir Belediyesi Eğitim Parkı Samsun Büyükşehir Belediyesi
  Van Feyyaz Tokar Eğitim Parkı Van İl Özel İdare Müdürlüğü, Van Belediyesi, 100. Yıl Üniversitesi, Best Van Turizm
  Öğrenim Birimi Destekçi
  İstanbul Semiha Şakir Öğrenim Birimi Murat Barlas, Ecehan Özçelik
  Mardin Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi Savur Kaymakamlığı ve Savur Belediyesi
  Siirt Kurtalan Öğrenim Birimi Kurtalan Kaymakamlığı
  Siirt Pervari Öğrenim Birimi Pervari Kaymakamlığı
  Sivas Divriği Öğrenim Birimi Milli Eğitim Müdürlüğü
  Van Çatak Öğrenim Birimi Çatak Kaymakamlığı ve Çatak Milli Eğitim Müdürlüğü
  Van Muradiye Öğrenim Birimi Muradiye Kaymakamlığı
 • Faaliyet ve Hizmetlerimizle İlgili Sponsor ve Destekçilerimiz

  Temel faaliyetlerimizi yürütürken harcamak zorunda olduğumuz operasyonel giderlerin (ürün ve hizmet alımlarının ayni desteği ile) bir kısmının ya da tamamının üstlenilmesidir.

  Boomsonar- Sosyal Medya Takip ve Raporlama Sponsoru
  Kanal D- İletişim Sponsoru
  Microsoft- Yazılım Lisansı ve Alt Yapı Çözümleri Sponsoru
  Mindshare- Medya Satın alma Sponsoru

  QlikView İş Keşif ve Analiz Platfomu İş Zekası Çözümleri Sponsoru
  Globalsign- SSL Web Sertifika Sponsoru

 • Bilgisayar, Kütüphane, Tasarım ve Beceri Atölyesi ve Düşler Atölyesi Yapım Destekçilerimiz

  Etkinlik noktalarımızda bulunan Bilişim ve Teknoloji odalarının ve mevcut Kütüphanelerimizin yenilenmesinin üstlenilmesidir.

  Kütüphane

  Bağışçı Adı Etkinlik Noktası Adı
  BERNA ÇAĞATAY VAN ÇATAK Ö.B
  BERNA ÇAĞATAY İZMİR EGEKENT Ö.B
  ULVİ KOCAİLİK İZMİR GÜMÜŞPALA Ö.B
  SUZAN BAYAZIT İZMİR EŞREFPAŞA Ö.B
  KOÇ LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ERZİNCAN Ö.B.
  HALİT HASBOYA BEYKOZ Ö.B

  Düşler Atölyesi

  Bağışçı Adı Etkinlik Noktası Adı
  ARUP İSTANBUL FERİT AYSAN E.P.
  BD BEYKOZ Ö.B
  MUHARREM BİLGİ GİRESUN Ö.B.
  TESABANT A.Ş. İSTANBUL SEMİHA ŞAKİR Ö.B.

  Tasarım ve Beceri Atölyeleri

  Kaynak Etkinlik Noktası
  FIBRIA Tekirdağ Fibria ÖB
  UMUDA PEDAL İstanbul Ferit Aysan EP
  Batman Merkez ÖB
  NŞ FONU Sakarya NŞ ÖB
  VKV Ankara EP
  Antalya EP
  Şanlıurfa EP
  AHMET UYSAL Beykoz ÖB
  UMUDA PEDAL 2.FAZ Mardin Savur ÖB
  Eşrefpaşa ÖB
  LENOVO İzmir Gümüşpala ÖB
  Diyarbakır Ergani ÖB
  ORJİN DERİ Orjin Deri AB – Dönüşüm
  LRF JP Morgan AB – Dönüşüm – LRF
  Erzincan ÖB
  Siirt Kurtalan ÖB
  YAPIKREDİ Mersin ÖB
  SELMA & MESUT KAVURT Kocaeli ÖB
 • Fonlar

  TEGV 2000 yılından bu yana fon çalışması gerçekleştirmektedir. Fon yoluyla bağış yöntemini seçerek eğitime katkı sağlamanın yanı sıra, bağışa isim verenin anısını ve ismini eğitimle bütünleştirerek yaşatabilirsiniz.

  Fon Bağışçılarımız
  Neşe Beykont ve Nisan – Seval Uysal Kardeşler
  Feriha İnkaya
  Fatma Zehra Sanver
  Osman Hidayet Betil
  Rabia Nevin Betil
  Birgül Vargı
  Sevgi Gönül
  Nevhiz Pak
  American Turkish Society
  American Turkish Society ve Anadolu Deniz Ticaret
  Anadolu Deniz Ticaret A.Ş. / Dutilh Denizcilik ve Turizm
  Hayrünnisa Köni
  Fethiye Karaçam
  Hukukçu Osman Ziya-Zehra Tekeli Kardeşler
  Yunus Kazım Köni
  T.C. Ziraat Bankası
  Kentbank Çalışanları Kent Clup
  Robert Gibbons
  Şifo Mehmet (Mehmet Özdilek)

  Sağlık Fonları
  İbrahim Etem ve Seyyide Ulagay

  Ateşböceği Fonları
  Aktekin Kardeşler
  İş Bankası
  Genel Ateşböceği Fonları

  Diğer Fonlar
  Mehmet Çelik Bibinoğlu

 • Genel Bağış Yapan Hibe Destekçilerimiz

  American Turkish Association of Washington DC.
  Global Giving
  Turkish Philanthropy Funds
  The World Bank
  Techsoup Global

 • Geçmişten Bugüne Bize Destek Olan Tüm Kurum Ve Kişilere Teşekkür Ederiz !
 • Bilginiz için…

  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınan vakıflardandır.Gelir Vergisi Kanunu(md.89/4) ve Kurumlar Vergisi Kanunu(md.10/1-c) maddeleri, Bakanlar Kurulu’nca vergi muafiyeti tanınan vakıflara makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımların,beyan edilecek gelirin % 5’ine (kalkınmada öncelikli yöreler için % 10’una) kadar, vergi matrahından indirilmesine imkan tanımaktadır.