yükleniyor

Bahar Döneminde Aramıza 1.417 Yeni Gönüllümüz Katıldı

Bahar Döneminde Aramıza 1.417 Yeni Gönüllümüz Katıldı güneş amblemi.

 

TEGV’de bahar dönemi gönüllülerimizin desteği ile başlıyor. Ocak-Mart aylarında devam eden gönüllü başvurularımız tamamlandı. 1.417 kişinin başvuruyu tamamladığı Adım Adım Gönüllük eğitimlerimiz sonrasında aramıza yeni katılan gönüllülerimiz çocuklarımız ile etkinlikler yürütmeye hazırlar. Adım Adım Gönüllülük sürecimiz ile çocuklarla buluşacak her gönüllümüzün, çocuk haklarını bilen, çocukla çalışma konusunda yetkin, Vakıf kültürümüze hakim bireyler olarak çocuklarımızla buluşmalarını hedefliyoruz.

29 Mart akşamı ailemize yeni katılan gönüllülerimiz ile tanışmak ve  döneme merhaba demek için bu dönem aktif olan tüm gönüllerimiz ile bir araya geldik. TEGV'e Hoş geldin Gönüllü Buluşmasına Yönetim Kurulu Başkanımız Oktay Özinci, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Prof. Dr. Sami Gölgöz ve Elif Dilmen, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı, Eğitim Programları Müdürümüz Devrim Uygan ve 170 gönüllümüz katılım sağladı. Açılış konuşmalarının ardında gönüllülerimiz küçük gruplar halinde odalara dağılarak tanışıp, gönüllümüz olmaya nasıl karar verdiklerini paylaşarak sohbet ettiler.

Ardından çocuğumuz iken gönüllümüz olan, çocuğumuz iken gönüllümüz ve gönüllümüz iken profesyonel çalışanımız olan Vakıf personellerimiz hikâyelerini bizlerle paylaştılar.

Adım Adım Gönüllülük’ün tüm aşamalarını özveri ile tamamlayan gönüllülerimize çocuklarımız adına teşekkür ederiz. 

09.04.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!