yükleniyor

Bu Yıl da Yaz Evde Değil TEGV’de Geçti

Bu Yıl da Yaz Evde Değil TEGV’de Geçti güneş amblemi.

Çocuklarımız sanattan spora, oyunlardan gezilere dopdolu aktivitelerle eğlenerek öğrendikleri bir yaz geçirdiler. Etkinlik noktalarımızda gerçekleştirilen çalışmalarda toplamda 4 bine yakın çocuğumuzla yaz etkinliklerinde buluştuk.
Çocukların ihtiyaçlarının merkeze alındığı, aktif ve katılımcı olabildiği, aktif öğrenme yaklaşımının benimsendiği, eğlenerek öğrendiği, farklı konuları keşfetme olanağı bulduğu etkinliklerin yanında yaptığımız gezilerle çocukların yaz dönemlerini eğlenceli ve verimli geçirmelerini amaçladık.

Çocukların yaz tatilini verimli geçirmeleri için bilim, sanat, spor etkinlikleri yaptık, kutu oyunları oynadık, müze ziyaretleri yaptık, birlikte en sevdikleri çocuk filmlerini izledik, ören yeri ziyaretleri yaptık, macera köyüne gittik, piknikler düzenledik, hem çevremizi tanıdık hem de sokak oyunları oynadık.
Ücretsiz olarak gerçekleşen yaz etkinliklerimiz ile kendilerini tanıma ve yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayan 3 bin 500’e yakın çocuğumuz etkinliklerimize yüz yüze, 500 çocuğumuz ise uzaktan katıldılar.
Çocuklarımız, yaz tatili boyunca TEGV Yaz Okulları'nda dolu dolu bir yaz tatili geçirip hem eğlenip hem de pek çok yeni bilgi öğrendiler.

03.08.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!