yükleniyor

CRM ve HRM Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik

CRM ve HRM Eğitimlerimizi Gerçekleştirdik güneş amblemi.

Avrupa Birliği Başkanlığı Sivil Toplum Destek Programı’nın üçüncü dönemi kapsamında başlattığımız CRM projesinde, Customer Relationship Manegement (CRM) ve Human Resources Management (HRM) sistemleri konularında sivil toplum kuruluşlarını bilgilendirmek ve bu alanda güçlendirmek amacıyla düzenlediğimiz etkinlikleri tamamladık. 

18 Ocak’ta CRM eğitimi ve 21 Ocak’ta HRM seminerini İstanbul Mercure Otel Altunizade'de gerçekleştirdik. Hibrit düzenlenen etkinliklerimizden CRM eğitimimize farklı STK’lardan 20 kişi fiziki, 66 kişi ise çevrim içi ortamda olmak üzere toplam 86 kişi katıldı. 

CRM eğitimi etkinliğimizde Dr. Uğur H. Özmen ‘STK'larda CRM Kullanımı’na dair eğitim verdi. Proje Koordinatörümüz Fatma Özgümüş ‘Paydaşlarla Güçlü Ağlar Projesi’ başlığı altında CRM sistemi kurulum aşamalarına ait deneyimleri paylaştı. 

HRM eğitimimizde ise yine çeşitli STK’dan 18’i fiziki, 58’i çevrim içi olmak üzere toplamda 76 kişi ile buluştuk. HRM semineri etkinliğimizde DEM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erdoğan ‘Deneyimsel Öğrenmenin STK Dünyasındaki Yeri’; Bilin Firması Satış ve Pazarlama Direktörü Semra Baydar ‘HRM sistemlerinin STK’ların Kapasitesini Artırmaya Etkisi’; SEV İnsan Kaynakları Yöneticisi Gülşah Güner ise ‘HRM Sistemleri Kurulum ve Uygulama Aşaması’ konularını ele aldı.

14.02.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!