yükleniyor

Cumhuriyeti Koruyan Herkes Cumhuriyet’in Yüzüdür!

Cumhuriyeti Koruyan Herkes Cumhuriyet’in Yüzüdür! güneş amblemi.

1995 yılından bu yana çocuklarımızı Cumhuriyet’in ışığında nitelikli eğitimle buluşturarak devam eden yolculuğumuzda 2023 yılındaki tüm faaliyetlerimizi “Cumhuriyetin Yüzleri” başlığıyla Cumhuriyete armağan ettik. Proje tanıtımını vakfımızın 28. kuruluş yıl dönümü olan 23 Ocak 2023’te yaptığımız Cumhuriyetin Yüzleri projesinde bir dizi etkinliğe yer verdik. Bunlardan biri, ülkemize ve Cumhuriyete değer katan aydınlık yüzlerin fotoğrafıyla oluşturulan interaktif Atatürk portresi. Yıl boyunca Cumhuriyetin Yüzleri web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar kendi fotoğraflarını yükleyerek büyük Atatürk portresinin bir parçası oldular. Bugüne kadar 8.500’den fazla portrenin yüklendiği web sitesi, en büyük interaktif portrelerden birisi oldu.
Cumhuriyetin Yüzleri projemizin bir diğer anlamlı çıktısı ise Cumhuriyetin Yüzleri filmimizdi. Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusu ve TEGV ailesinden aldığımız ilhamla hazırladığımız filmde gerçek TEGV hikâyelerine ve hikâyeleri gerçekleştiren Cumhuriyet’in değerlerine atıfta bulunduk.
Cumhuriyetin Yüzleri projemizi;
Yüz yıl önce Cumhuriyet’i kuranlara,
Yüz yıl boyunca Cumhuriyet’i koruyanlara,
Ve önümüzdeki yüz yılda Cumhuriyet’i koruyacak olan Cumhuriyet’in aydınlık yüzlerine armağan ediyoruz. Çünkü inanıyoruz ki azmiyle, heyecanıyla, hayalleriyle, kalbiyle Cumhuriyeti koruyan herkes, Cumhuriyet’in yüzüdür.
Cumhuriyetin Yüzleri filmimizi izlemek için tıklayınız.

08.11.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!