yükleniyor

Cumhuriyet’in Yüzleri Web Sitemiz Yayında

Cumhuriyet’in Yüzleri Web Sitemiz Yayında güneş amblemi.

Kökleri Cumhuriyetimizin temelleri üzerinde inşa edilen vakfımızın 28. kuruluş yıl dönümünü Cumhuriyet'in Yüzleri projemizin lansmanı ile kutladık!

1995 yılından bu yana ilköğrenim çağındaki çocuklara Cumhuriyet’in temel ilke ve değerleri ışığında nitelikli eğitim desteği sağlayan vakfımız, Cumhuriyet’in Yüzleri projesi ile ülkemiz ve onun geleceği için çalışan herkesi Cumhuriyet’in Yüzü olmaya davet ediyor.
cumhuriyetinyuzleri.org web sitemizin ana sayfasında yer alan Atatürk portresi, kullanıcıların yüklediği fotoğraflarla büyüyor ve renkleniyor. Siz de kendinizi fotoğrafınızı yükleyerek bu anlamlı çalışmanın bir parçası haline gelmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir, fotoğrafınızı yükledikten sonra size özel hazırlanan Atatürk portresi hatıranızı #CumhuriyetinYüzleri etiketiyle sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Bununla birlikte, Cumhuriyet’in Yüzleri web sitemiz için Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklarımızın özel olarak hazırladığı cumhuriyet temalı mektup ve şiirleri onların kaleminden okumak,
Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel hazırlanan cumhuriyet temalı sanal sergimizi ziyaret etmek,
Çocuk ve gönüllülerimizin TEGV Hikayelerini okumak için cumhuriyetinyuzleri.org web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

28.01.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!