yükleniyor

Dört Mevsim Eğitim Projemiz ile 180 Çocuğa Ulaştık

Dört Mevsim Eğitim Projemiz ile 180 Çocuğa Ulaştık güneş amblemi.

2021 yılında uygulamaya başladığımız Dört Mevsim Eğitim Projesi kapsamında, Ferrero Değerli Tarım destekleri ile Sakarya’da, Sabırlar Fındık destekleri ile Ordu’da faaliyet gösterdik.

“Dört Mevsim Eğitim” diyerek 2022 yılı fındık hasadı döneminde, ebeveynleri mevsimlik işçi olarak fındık hasadında çalışan 180 çocuğumuz ile türlü etkinlikler gerçekleştirdik. Bu etkinlikler sayesinde çocuklarımızın sosyal ve bilişsel gelişimini desteklerken, fındık bahçelerinde çocuk işçi olarak çalıştırılmalarının da önüne geçmeyi amaçladık. Projemiz, 26 Ağustos Cuma günü Ordu ve Sakarya’da gerçekleştirilen törenle son buldu. Sakarya’da gerçekleşen törene Ferrero Global CEO’su Mr. Scherzinger, Ferrero Fındık Türkiye Genel Müdürü Bamsi Akın, TEGV ve Ferrero Yöneticileri ile gönüllülerimiz, çocuklarımız ve velilerimiz katılım gösterdi.

Gerçekleştirilen proje kapsamında; Ferrero Değerli Tarım ve Sabırlar Fındık’a, çocuklarımız ile buluşmamızda büyük emeği olan tüm gönüllülerimize ve çocuklarını bize emanet eden tüm velilerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

07.09.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!