yükleniyor

Dünya Gönüllüler Günü Tüm Etkinlik Noktalarımızda Şenlik Havasında Kutlandı!

Dünya Gönüllüler Günü Tüm Etkinlik Noktalarımızda Şenlik Havasında Kutlandı! güneş amblemi.

Toplumda tüm çocukların nitelikli eğitime erişimini artırmak ve eğitim kalitesini iyileştirmek için gönüllülük esasını benimseyerek, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nü, tüm etkinlik noktalarımızda coşkuyla kutladık. Etkinliğe katılan gönüllülerimiz heyecanları ve neşeleriyle etkinliğimize renk katarak güzel bir gün geçirdiler.
TEGV ailesi olarak; her yaştan ve her kesimden insanın gönüllü olabileceğine ve eğitim kalitesinin iyileştirilmesine katkı sağlayabileceğine inanıyoruz. Gönüllülüğün önemini hatırlatmayı, toplumda gönüllülük bilincini artırmayı ve yaygınlaştırmayı amaçlayarak her sene gönüllü sayımızı bir önceki seneye göre artırmayı hedefliyoruz.
Her sene olduğu gibi bu yılda 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde, TEGV gönüllülerimiz, en sevdikleri fotoğraflarını #sendeekle etiketi altında sosyal medyada paylaşarak, TEGV ailesinin bir parçası olmaktan duydukları mutluluğu paylaştılar. Bu paylaşımlar bizleri çok mutlu etti ve gururlandırdı.
Hiç bir karşılık beklemeden, kişisel çıkar gözetmeden tamamen gönüllülük esası ile gönüllülük yapan tüm gönüllülerimizin 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü, ‘Gönüllü Ol Gelecekte İzin Olsun” diyerek sevgiyle kutluyoruz.

12.01.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!