yükleniyor

Eğitim için Wild Atlantic Yolunda

Eğitim için Wild Atlantic Yolunda sayfa görseli.
Eğitim için Wild Atlantic Yolunda güneş amblemi.

Eğitim dostlarımız Zeynep Avcı (Simeona Mamo) ve eşi Claude Mamo, eğitim için Wild Atlantic Yolunda!

Bisiklet tutkusu ve eğitim sevdasını bağış kampanyasına dönüştüren eğitim dostlarımız, TEGV’li çocuklarımız için pedallayacak.
İrlanda’nın Shannon kentinden başlayıp Sligo’ya kadar devam edecek rotada 12 gün boyunca, toplam 800 kilometre sürecek bu anlamlı yolculukta eğitim dostlarımız Zeynep Avcı ve Claude Mamo'nun en büyük motivasyonu daha fazla çocuğumuzu nitelikli eğitimle buluşturmak olacak.
Wild Atlantic Yolunda projesini bağışlarınızla desteklemek için tıklayınız.

Eğitim dostlarımızdan mesaj 👇🏻


Eğitim için Wild Atlantic Yolunda Pedallıyoruz!

Eşimle birlikte paylaştığımız bir tutkumuz var, her yıl farklı ülkeleri ziyaret edip bu ülkelerde evimiz sırtımızda bisiklet turları ve kamp yapıyoruz. Yeni yaşımı kutladığım bu yıl, yolculuğumuzu Wild Atlantic Yolunda yapmaya ve bu serüveni çocukların hayalleri için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV) eğitim desteğine dönüştürmeye karar verdik. İrlanda’nın Shannon şehrinden başlayıp Sligo şehrine kadar sürecek 800 km’lik bu yolculukta, pedallarımızı TEGV çocuklarını nitelikli eğitimle buluşturmak için çevireceğiz.
TEGV Semahat - Dr. Nüsret Arsel Eğitim Parkı’nda 14 yıl önce başlayan ve bugün beni eğitimci olmaya yüreklendiren gönüllülük serüvenim boyunca adımlarımı nitelikli eğitime dönüştürdüm. Şimdi ise sizlerin destekleriyle başka bir tutkumu geleceğe umutla bakan çocuklar için eğitim desteğine dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyorum!
Çıkacağımız bu meşakkatli bisiklet turunda, mottomuz “Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir!”, motivasyonumuz ise çocukların geleceğine ışık tutmak.
Kat ettiğimiz her 10km bir çocuğun hayaline destek olsun diye hedefimiz 80 çocuğun bir yıllık eğitim masrafını karşılamak. TEGV’de 1 çocuğun 1 yıllık eğitim maliyeti 1000 TL. Siz de dilediğiniz miktarda bağış yaparak katkı sağlayabilir ve eğitimde fırsat eşitliğini destekleyebilirsiniz.

Bağış yapmak için tıklayınız.

Pedalling the Wild Atlantic Way for Education!

My husband and I share a passion: we visit different countries every year, embark on bicycle tours and camping trips with our home on our backs. To celebrate my birthday this year, we’ve decided to take our journey on the Wild Atlantic Way and transform this adventure into education support for children through the Education Volunteers Foundation of Turkiye (TEGV). This 800 km journey will start in Shannon and end in Sligo, Ireland, and we will pedal to connect TEGV children with quality education.
Fourteen years ago, my volunteer journey began at the TEGV Semahat - Dr. Nüsret Arsel Education Park, which encouraged me to become an educator. Now, with your support, I am thrilled to turn another passion into educational support for children looking to the future with hope!
On this challenging bike tour, our motto is “One Child Changes, Türkiye Flourishes!” and our motivation is to illuminate the future of children.
To support the dreams of 80 children, our goal is to cover the annual education costs for 80 children, with each 10 km we ride. At TEGV, the annual education cost for one child is €29. You can contribute by making a donation of your choice and supporting equality of opportunity in education.

Click to donate

Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!