yükleniyor

Elektronik Atıklarınızı Nitelikli Eğitime Dönüştürün!

Elektronik Atıklarınızı Nitelikli Eğitime Dönüştürün! güneş amblemi.

2017 yılında TÜBİSAD iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz “Atma Bağışla” projemiz, hem çocuklarımızın eğitimine hem de çevreye katkıda bulunmaya devam ediyor.

Projemiz, elektronik atıkların yasalara uygun bir şekilde geri dönüştürülmesinden elde edilen geliri kullanarak daha fazla çocuğumuzun nitelikli eğitimle buluşmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda, doğaya zarar veren e-atıkların etkisini azaltarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı da amaçlamaktadır.
“Atma Bağışla" projesiyle bugüne kadar 500 tonu aşan zararlı e-atığı geri dönüştürerek 5500'den fazla çocuğumuza nitelikli eğitim desteği sağladığımız için gururluyuz. 2023 yılında da bu başarıyı sürdürerek bireysel ve kurumsal bağışçılarımızdan toplanan 100 tondan fazla e-atığı geri dönüştürerek 400'den fazla çocuğumuza bir yıllık eğitim desteği sunabildik.

Elektronik Atıklarınızı Nasıl Bağışlayabilirsiniz?
E-atıklarınızı, maksimum 30 kilo veya 30 desi olacak şekilde paketleyip, 902513042 alıcı kodu ile PTT şubelerine teslim edebilir ve ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, 250 kilogram ve üzerindeki atıklar için lisanslı geri dönüşüm tesisi aracı adresinize gelerek ücretsiz alım sağlayabilmektedir.
Çevreye zararlı elektronik atıkların geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılması ve sürdürülebilir çevre politikalarının desteklenmesini sağlayan Atma Bağışla projesine destek vererek hem çevreye hem de TEGV çocuklarına katkıda bulunabilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgiye ve e-atık kapsamında bağışlayabileceğiniz ürünlerin listesine Atma Bağışla web sayfamız adresinden ulaşabilirsiniz.
Çevreye zararlı elektronik atıkların geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılması ve sürdürülebilir çevre politikalarının desteklenmesini sağlayan proje paydaşımız TÜBİSAD'a ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

13.03.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!