yükleniyor

Gaziantepli Çocuklarımız, Taş Kağıt Makas Atölyesinde Ceyda Düvenci ile Buluştu

Gaziantepli Çocuklarımız, Taş Kağıt Makas Atölyesinde Ceyda Düvenci ile Buluştu güneş amblemi.

MediaMarkt Türkiye iş birliğiyle yürüttüğümüz 'Eğitimle Daha İyiye' projesi çerçevesinde, 18 Ocak tarihinde Gaziantep'te depremden etkilenmiş çocuklar için özel bir drama atölyesi düzenlendik. Taş Kağıt Makas Atölyesi'nin kurucuları Ceyda Düvenci ve Aslı Cüreklibatır'ın rehberliğinde, çocukların duygularını keşfetmeleri ve bunları yaratıcı bir şekilde ifade edebilmeleri için bir araya geldik.
MediaMarkt Türkiye, 2023 yılında depremin ardından etkilenen çocukları desteklemek amacıyla 'Eğitimle Daha İyiye' projesi kapsamında; biri Düş Gezgini, biri Bilim, iki tanesi ise Bilişim ve Tasarım Mucitleri olmak üzere toplamda dört adet tam donanımlı Ateşböceği eğitim tırına sponsor oldu. Tasarım Mucitleri Ateşböceği'nde düzenlediğimiz atölye çalışmasında, çocuklara kendilerini ifade etme, duygularını anlama ve paylaşma fırsatı sunarak, onlarla sanatsal bir terapi deneyimi yaşadık.
Gaziantepli çocuklarımızın yaratıcılık ve becerilerini geliştiren, unutulmaz bir deneyim yaşatan Taş Kağıt Makas Atölyesi'nin kurucuları Ceyda Düvenci ve Aslı Cüreklibatır’a teşekkür ederiz.

12.02.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!