yükleniyor

Geleceğe Bakış Toplantımızda Tüm Çalışanlarımızla Ekran Başında Bir Araya Geldik

Geleceğe Bakış Toplantımızda Tüm Çalışanlarımızla Ekran Başında Bir Araya Geldik güneş amblemi.

Vakıf çalışanlarını her yıl bir araya getiren “Geleceğe Bakış Toplantı”mız 22-23 Haziran tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 55 etkinlik noktamızdan 130’dan fazla çalışanımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Oktay Özinci yaptı. 

Özinci’nin ardından yönetim kurulu üyelerimiz dilek ve temennilerini sundular. Toplantı merhum bağışçımız Nirun Şahingiray’ın adını yaşatmak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen Nirun Şahingiray Ödül Töreni’nde kazanan projenin kutlanması ile devam etti. Ardından 5-10-15-20 ve 25 yılını dolduran çalışanlarımızın onurlandırıldığı Kıdem Ödülleri Töreni gerçekleşti. 

22 Haziran’da Eğitim Programları Müdürümüz Devrim Uygan ve Plan Proje Müdürümüz Dicle Kaymaz, 23 Haziran’da ise İnsan Kaynakları Müdürümüz Emine Coşkun sunum yaparak çalışanlardan gelen görüşleri dinlediler, soruları cevapladılar. Ayrıca, “sahadan iyi örnekler” oturumumuz ile saha çalışanlarımızın birbirinden değerli proje ve etkinliklerini dinleme ve ilham alma fırsatı bulduk.

2 gün süren etkinlik Aileler Yarışıyor yarışmasının dijitale uyarlanmış versiyonu ile neşeli bir şekilde son buldu. 

04.07.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!