yükleniyor

Genel Merkezimizde Değerli Konuklarımız Oldu

Genel Merkezimizde Değerli Konuklarımız Oldu güneş amblemi.

Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Sayın Can Dinçer’i Genel Merkezimizde Misafir Ettik
Arçelik Pazarlama A.Ş., 28 Ekim’de açılışını gerçekleştirdiğimiz Van Nirun Şahingiray Eğitim parkımızın tüm küçük ev aletlerini bağışlayarak bizler için anlamlı bir sponsorluk desteği sağladı.

Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Sayın Can Dinçer açılışımızda bizlere katılamayacağını üzülerek bildirmişti. Kendisi açılışımızdan sonra Kosifler merkez ofisimize bir ziyaret gerçekleştirerek bizlere parkımızın açılışından duyduğu mutluluğu ve bunun bir parçası olmaktan duydukları memnuniyeti paylaştığı anlamlı bir ziyarette bulundu.

Pzrkımızın açılış töreninde kendisine takdim edemediğimiz teşekkür plaketini Yönetim Kurulu Başkanımız Oktay Özinci ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cengiz Solakoğlu ziyareti esnasında kendisi ile paylaştılar.

Arçelik Pazarlama A.Ş.’ye anlamlı bağışı için Vanlı çocuklarımız adına bir kez daha teşekkür ederiz.

Mütevelli Heyeti Üyemiz Erdal Yıldırım Genel Merkezimizi Ziyaret Etti
Mütevelli Heyeti Üyemiz Sayın Erdal Yıldırım, 21 Kasımda genel merkezimizde misafirimiz oldu. Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ile görüştü. Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Suna ve İnan Kıraç Vakfı’yla olan ortak projelerimizin konuşulduğu buluşmanın diğer gündem konusu ise Suna’nın Kızları Projesi ve projeyle ilgili olarak vakfımızın sunacağı destekler oldu.

Ziyaretiyle bizleri mutlu eden Mütevelli Heyeti Üyemiz Sayın Erdal Yıldırım’ı ağırlamış olmak bizleri çok memnun etti. Fikir alışverişinde bulunacağımız başka görüşmelerde yeniden buluşmayı umuyoruz.


Van Edremit Belediye Başkanı Sayın İsmail Say’dan İadeyi Ziyaret
Van’ın Edremit ilçesinde 28 Ekim’de açılışını gerçekleştirdiğimiz Van Nirun Şahingiray Eğitim Parkımızın açılış töreninde de bizlerle birlikte olan Van Edremit Belediye Başkanı Sayın İsmail Say 21 Kasım’da genel merkezimize iadeyi ziyarette bulundu. Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ile görüşen Say, ziyaretinde vakfımızın Van’da gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkürlerini bizlerle paylaştı.

Desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz, Eğitim Dostumuz Van Edremit Belediye Başkanı İsmail Say gelecekte yapılacak çalışmalar için de yanımızda olduğunu dile getirdi. Kendisine bu nazik ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

14.12.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!