yükleniyor

GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri Ve Çözümleri Fuarı'ndayız

GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri Ve Çözümleri Fuarı'ndayız güneş amblemi.Eğitim alanındaki en yeni öğrenme teknolojilerinin sergilendiği GESS Türkiye Fuarı’nda yenilikçi öğrenme metotlarımızla biz de yerimizi alıyoruz!

Dünya çapında düzenlenen GESS fuar ve konferansları serisinin Türkiye ayağı,
24 -26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Eğitim dünyasını buluşturan ve tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği GESS Türkiye, dijital çağın yeni teknolojilerini eğitim sektörüyle buluşturacak.

Geleceği bugünden şekillendirecek dijital yeniliklere ev sahipliği yapacak fuarda: Metaverse evreni, yapay zeka, artırılmış gerçeklik teknolojileri, kodlama, yazılım ve donanım, sanal gerçeklik teknolojileri, e-öğrenme ve STEAM uygulamaları başta olmak üzere eğitim dünyasına dair dijital yenilikler vitrine çıkacak. GESS Türkiye, eğitim profesyonellerine en yeni öğrenme teknolojilerini, dijital eğitim uygulamalarını sunarken aynı zamanda anasınıfından yükseköğrenime kadar her kademedeki sınıflara yönelik heyecan verici ürünleri bir arada bulabilecekleri bir ortam da yaratıyor olacak.

Bu yılki fuar, öğrencilerin kendi yaş gruplarında üçer kişilik takımlar halinde katılıp, kendilerine verilen bir probleme, donanımsal veya yazılımsal bilişim araçlarını kullanarak uygun çözümler geliştirdiği; takım çalışması, problem çözme, yaratıcı ve eleştirel düşünme gibi becerilerini geliştirmesine imkan tanıyan Hackidhon yarışması heyecanını yaşatacak.

Eğitimin geleceğine dair en heyecan verici buluşmayı daha yakından takip etmek ve GESS Türkiye Fuarı’na ücretsiz online ziyaretçi kaydı oluşturmak isterseniz
www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilir, GESS Global Konferansının üç gün boyunca devam edecek programı ve konuşmacıları hakkında detay bilgiye erişebilirsiniz.

16.05.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!