yükleniyor

Giresunspor Kulübü ile Değerli Bir İş Birliğine İmza Attık

Giresunspor Kulübü ile Değerli Bir İş Birliğine İmza Attık güneş amblemi.

Giresunspor" Kulübü ile yeni bir iş birliğine imza attık. İş birliği kapsamında, Çotanak Stadyum’u Kuzey bölüm kale arkasında afişimiz yer alacak ve Giresun Öğrenim Birimi öğrencilerimiz ve çocuklarımız için lig süresince 15 kişilik kombine koltuk ayrılacak.

23 Nisan gibi belirlenen özel günlerde çocuklar ve futbolcular bir araya gelerek seremoni yapacaklar. Belirlenen maçlarda saha kenarındaki LED reklam panosunda, Vakfımızın reklamına yer verilecek ve canlı maç öncesi skor led ekranında Giresun Öğrenim Birimimizin etkinliklerini gösteren tanıtım videoları yayınlanacak.

Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza eğlenceli eğitim-öğretim etkinlikleriyle 1995 yılından beri kapılarını açan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Giresun Birimi gönüllü ve öğrencilerini, 2022-2023 futbol sezonunda Giresunspor’un iç saha maçlarında ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Kulüp olarak Çotanak Stadyumunda, 15 gönüllü ve çocuğumuza kombine koltuk ayrıldığını belirten Başkan Karaahmet, “TEGV gönüllü ve öğrencilerimizin yeşil-beyazlı takımımıza desteği ve tezahüratları güç verecektir. Aynı zamanda 7’den 77’ye tüm Giresunluların tribünlerden centilmence takımlarını desteklemeleri yeşil sahalardaki Fair Play kalitesini artırmaktadır. Bu sezon Giresunspor tribünleri çocuk, genç, kadın tüm Giresunlularla coşacaktır” dedi.

Başta Sayın Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet olmak üzere tüm Giresunspor Kulüp yetkililerine ve bu iş birliği görüşmelerinde emeği geçen herkese Giresun Öğrenim Birimi’ndeki çocuklarımız adına teşekkür eder, Giresunspor’a Süper Lig’de başarılar dileriz.

07.09.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!