yükleniyor

Gönüllü Festivallerimizde Gönüllülerimizle Buluştuk!

Gönüllü Festivallerimizde Gönüllülerimizle Buluştuk! güneş amblemi.


Türkiye’nin dört bir yanında çocuklarımıza eğitim desteği verebilmek için zaman ayıran, bilgi ve deneyimlerini koşulsuz paylaşan, sevgileriyle çocukları daha güzel bir geleceğe hazırlayan gönüllülerimiz ile her yıl olduğu gibi bu yıl da TEGV Gönüllü Festivalleri’nde buluştuk. Eskişehir, İzmir, Van ve İstanbul etkinlik noktalarımızın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmalarda binlerce gönüllümüzle bir araya geldik.


12 Mayıs’ta Eskişehir Eğitim Parkımızın ev sahipliğinde düzenlenen festivale Ankara ve Eskişehir’den 200 gönüllümüz katıldı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda ise Çiğli Eğitim Parkımızın ev sahipliğinde İzmir ve Denizli’deki gönüllülerimizle buluşarak gönüllü festivalimizi kutladık. 26 Mayıs'ta Van Nirun Şahingiray Eğitim Parkımızda gerçekleştirilen etkinlikte, Van ve Hakkari’den 260 gönüllümüzle birlikteydik. Son olarak, 2 Haziran’da İstanbul Koç Topluluğu Spor Kulübü’nde 700 gönüllümüzün katılımıyla gönüllü festivalimizi kutladık.
Ev sahipliği yapan tüm etkinlik noktalarımıza ve birlikte yol aldığımız tüm gönüllülerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

Gönüllü Festivallerimizden renkli kareler için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayabilirsiniz.

07.06.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!