yükleniyor

Hikâyelerimizin Resmedildiği ve Seslendirildiği Sesim Resim Sergisi, Ziyaretçileri ile Buluşuyor

Hikâyelerimizin Resmedildiği ve Seslendirildiği Sesim Resim Sergisi, Ziyaretçileri ile Buluşuyor güneş amblemi.

 

Sanatçı Cenk Yüksel’in sesi, resmi, hikayeyi ve dijitali bir araya getiren “Sesim Resim” projesi, AVM sektörünün lider firmalarından olan ECE Türkiye’nin ana sponsorluğunda, Vakfımız yararına hayata geçirildi. 

ECE Türkiye’nin ana sponsorluğunda, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” temasıyla Vakfımız yararına düzenlenen Sesim Resim Sergisi’nin açılışı Aqua Florya AVM’de gerçekleştirildi. Sesim Resim projesi kapsamında, çocuklarımıza, eğitim dostu ve gönüllülerimize ait ilham veren aralarında kuruluş hikâyemizin de yer aldığı 10 hikâye, Sanatçı Cenk Yüksel tarafından resmedildi. Sonrasında hikâyeler; sanat, spor ve edebiyat dünyasının ünlü ve sevilen isimleri Arif Pişkin, Cem Davran, Ceyda Düvenci, Eda Erdem, Emre Kınay, Sunay Akın, Umut Oğuz, Yetkin Dikinciler, Zeyno Eracar ve Ziynet Sali tarafından seslendirildi.

Resimler ECE Türkiye yönetim portföyündeki 7 farklı alışveriş merkezinde ziyaretçileriyle buluşacak

Serginin açılışı Aqua Florya AVM’de Gazeteci ve Yazar Ayşe Arman'ın moderatörlüğünde gerçekleşti. 

16-31 Mayıs tarihleri arasında Aqua Florya AVM’de ziyaretçileri ile buluşan sergi, 1-15 Haziran tarihlerinde Beylikdüzü Migros AVM, 15-30 Ağustos tarihlerinde Park Afyon AVM, 1-15 Eylül tarihlerinde Antalya TerraCity AVM, 16-30 Eylül tarihlerinde Antalya Migros AVM, 1-15 Ekim tarihlerinde Espark AVM ve 16-31 Ekim tarihlerinde ise Marmara Park AVM’de ziyaret edilebilecek. 

Ziyaretçiler, resimlerin altında yer alan QR kodları ile hikâyelerimizi de dinleyebilecek. Tabloların satışıyla projeden elde edilecek gelir, Vakfımıza aktarılarak daha çok çocuğumuzu nitelikli eğitim desteği ile buluşturacak. 

Resimleri görüntülemek ve hikâyeleri dinlemek için linke tıklayınız.

https://fraksiyonyayinlari.com/sesim-resim-ii/

13.06.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!