yükleniyor

İngilizce Konuşma Kulübü Yeni Öğrenme Modüllerimiz Hazır

İngilizce Konuşma Kulübü Yeni Öğrenme Modüllerimiz Hazır güneş amblemi.

Pandemi dönemiyle birlikte hayatımıza giren İngilizce Konuşma Kulübümüz hem gönüllüler hem çocuklarımız tarafından en çok ilgi gören etkinliklerimizden oldu. 2020 yılında Nisan ayında başladığımız etkinliklerle bu güne kadar 251 gönüllümüzün desteği ile 2700’ün üzerinde çocuğa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Veliler ve çocuklardan gelen olumlu geri bildirimler ve talepler doğrultusunda yeni dönem için her yaş grubu için yeni seviyeler hazırladık.

İngilizce Konuşma Kulübümüz, çocukların dil öğrenme, yeni bir kültür tanıma ve kendini başka bir dilde ifade etme konularında olumlu tutum geliştirmelerine dayanan bakış açısıyla tasarlandı. 1-4 ve 5-8. Sınıflar için 2 farklı kademede farklı içerikler uygulandı, burada 1. Sınıflar için ayrı çalışma ihtiyacını gördük. Revizyonlarla birlikte 3 farklı kademede 3 farklı seviyede İngilizce içeriği çalışıldı. Cambridge University Press’in sunduğu içerik ve materyal desteği ile renklenen çalışmalar sekiz hafta boyunca haftada iki ders saati olarak uygulanabiliyor. Çocukların bireysel olarak çalışmalarına devam etmeleri için verilen görevler ile öğrenmenin pekiştirilmesi, İngilizce’nin yaşamın bir parçası haline gelmesi planlandı. Yeni dönemde yeni içeriklerle çocuklarımızla buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

14.02.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!