yükleniyor

İstanbul Maratonu 2024

İstanbul Maratonu 2024 sayfa görseli.
İstanbul Maratonu 2024 güneş amblemi.

46. İstanbul Maratonu'nda TEGV ile Hayaller Peşinden Koşmaya Değer!


Bir Çocuk Değişsin Türkiye Gelişsin

29 yılda 3 milyondan fazla çocuğu 100 binden fazla gönüllümüz ve binlerce eğitim dostumuz sayesinde nitelikli eğitimle buluşturduk ve hayallerine destek olduk. Her yıl daha fazla çocuğa ulaşmak için kampanya yürüttüğümüz Yardımseverlik Koşuları’ndaki 16. yılımızda dünyanın iki kıta arasında koşulan tek maratonu olan 46. İstanbul Maratonu’nda, 3 Kasım 2024 Pazar günü, eğitim dostu koşucularımızla nitelikli eğitim için koşacağız. Hedefimiz, adımlarını geleceğe atan TEGV koşucularımız ve eğitim dostlarımızın desteğiyle binlerce çocuğumuzu daha nitelikli eğitimle buluşturmak.

İstanbul Maratonu’nda Büyük Bir Hedef için Yeniden Yola Çıkıyoruz!

46. İstanbul Maratonu’nda, kayıt ve kontenjan engeline takılmadan iki kıtayı nitelikli eğitimle birleştirebilir ve bu eşsiz hikayenin yeniden bir parçası olabilirsiniz. "Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir" kampanyasıyla parkurda iyilik peşinde atılan her adım ve her bağışla Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV çocuklarının hayallerinin peşinden koşmaya davet ediyoruz! TEGV’in renkli dünyasından çocukların hayallerine ve başarılara uzanan bu yolculuğa siz de ortak olup adımlarınla çocuklara umut olabilirsiniz.

İstanbul Maratonuna Nasıl Kayıt Olurum?

46. İstanbul Maratonu'nda yerinizi almak için event.spor.istanbul sayfasını ziyaret ederek koşu kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

46. İstanbul Maratonu İçin Önemli Tarihler

3 Kasım 2024 - 46. İstanbul Maratonu'nun koşulacağı gün

7 Ekim 2024 - İyilik Peşinde Koş Platformu’nda (İPK) kampanyalar oluşturulabilir

21 Ekim 2024 - Kampanyalar bağışa açılır

18 Kasım 2024 - Bağış kampanyaları sonlanır

İstanbul Maratonu'nda TEGV'le Nasıl Koşarım?

Siz de bireysel veya kurumsal olarak 46. İstanbul Maratonu'nda Bir Çocuk Değişsin Türkiye Gelişsin projemiz kapsamında bizimle birlikte koşmak isterseniz maraton@tegv.org mail adresi üzerinden veya aşağıda yer alan formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefonla iletişim izni veriyorum
SMS izni veriyorum
E-postayla iletişim izni veriyorum
Aydınlatma Metni'ni Okudum ve Anladım
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!