yükleniyor

İstanbul Maratonu Koşucu Kiti 2023

İstanbul Maratonu Koşucu Kiti 2023 sayfa görseli.
İstanbul Maratonu Koşucu Kiti 2023 güneş amblemi.

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu sene, Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu'nda adımlarımızı Cumhuriyet'in izinde yetişen nesiller için atacağız. Temelleri Cumhuriyet'in ilke ve değerleri ışığında atılan vakfımızın 28, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu özel yılda hedefimiz, adımlarını geleceğe atan Cumhuriyetin aydınlık yüzleri olan koşucularımızın desteğiyle binlerce çocuğumuzu daha nitelikli eğitimle buluşturmak.

Siz de bağış kampanyanızı oluşturarak çevrenizle paylaşabilir, yapılacak her bağışla sevdiklerinizi çocuklarımızın hayallerine ortak edebilirsiniz.

Cumhuriyet'in yüzleri olarak, Cumhuriyet'in geleceği olan çocuklarımıza yapacağınız katkı için teşekkür ederiz. ?


5 Kasım günü gerçekleşecek İstanbul Maratonu öncesinde bazı konulara dikkatinizi çekmek isteriz.
• Uzun mesafe yürüyüş ve koşular, düzenli olarak spor yapmayan bünyelerde halsizlik ve yorgunluğa sebep olabilir. Maraton gününe kadar yapacağınız tempolu yürüyüş, koşu ve antrenmanlar, vücut sağlığınızı korumada etkili olacaktır.
• Elinize ulaşan bu kit içerisinde tişört, buff ve atıştırmalıkla koşu gününde ihtiyacınız olabilecek bazı ürünleri size ulaştırmak istedik. Bunlara ek olarak yedek tişört, havlu, hırka gibi kişisel kullanım ürünlerini yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Maraton kaydı sonrasında İPK sayfasından bağış kampanyanızı oluşturabilir ve size özel hazırlanan linki sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Henüz bağış kampanyanızı oluşturmadıysanız TIKLAYINIZ.
• Bağış sürecinde ihtiyacınız olacak bağış çağrı mektubu, kampanya görsellerimiz, bilgilendirme videoları, iletişim için kullanabileceğiniz görseller ve çocuklarımızdan size özel videolar için TIKLAYINIZ.

Gelin, Cumhuriyetin Yüzleri olarak Cumhuriyet’in 100. yılında binlerce çocuğun geleceğine birlikte ışık tutalım ve maratonda adımlarımızı güneşli yarınlar için beraber atıp, her adımı eğitime dönüştürelim.
İnanıyoruz ki azmiyle, heyecanıyla, hayalleriyle, kalbiyle Cumhuriyeti koruyan herkes, Cumhuriyet’in yüzüdür.
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!