yükleniyor

45. İstanbul Maratonu’nda İyilik Peşinde Koşuyoruz

45. İstanbul Maratonu’nda İyilik Peşinde Koşuyoruz güneş amblemi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olarak Cumhuriyetimizin 100. yılında, Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor kampanyamızla Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde koşacağız. Siz de İstanbul Maratonu heyecanını bizimle birlikte yaşamak ve adımlarınızı iyiliğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul Maratonu hakkında en çok merak edilen soruları sizin için derledik.

İstanbul Maratonu Ne Zaman Koşulacak?

Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu 5 Kasım 2023’te koşulacak.

İstanbul Maratonu’na Nasıl Katılabilirim?

Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’nda koşmak için öncelikle maraton.istanbul adresinden koşu kaydınızı yaptırmalısınız. 16 yaşını doldurmuş olan herkes İstanbul Maratonu’na katılabilir. Maraton hakkında detaylı bilgi ve kayıt için İstanbul Maratonu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Maratonu Halk Koşusu Kayıtları Ne Zaman?

Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu halk koşusu kayıtları 25 Ekim 2023 tarihinde başlayacak ve kontenjanlar tamamlanana kadar devam edecektir.

İstanbul Maratonu Halk Koşusu Ücretli Mi?

Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu halk koşusu kayıtları tamamen ücretsiz olup başvurular event.spor.istanbul adresinden yapılacaktır.

İstanbul Maratonu’nda İyilik Peşinde Koş

İstanbul Maratonu yardımseverlik koşularına katılmak ve adımlarınızı iyiliğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bu özel senede adımlarımızı, Cumhuriyet’in izinde yetişen nesiller için atıyoruz. Siz de İstanbul Maratonu Yardımseverlik Koşularında bizimle birlikte koşarak çocuklarımızın nitelikli eğitimle buluşmasına destek olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için İstanbul Maratonu 2023 sayfamızı ziyaret edebilir veya maraton@tegv.org mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

20.10.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!