yükleniyor

Kahramanmaraş Shell Havalimanı Konteyner Kent Öğrenim Birimi Ziyaretimizi Gerçekleştirdik!

Kahramanmaraş Shell Havalimanı Konteyner Kent Öğrenim Birimi Ziyaretimizi Gerçekleştirdik! güneş amblemi.

30 Ocak Salı günü, Shell Türkiye yöneticileri ve Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Yasemin Salih ile birlikte Kahramanmaraş ziyareti gerçekleştirdik. Kahramanmaraş’ta bulunan Shell Konteyner Kent Öğrenim Birimimizi ziyaret edip bölgedeki gönüllülerimiz ve çocuklarımızla bir araya geldik.
6 Şubat depremlerinden sonra, Shell Türkiye iş birliğiyle Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya’da 12 adet Shell Konteyner Kent Öğrenim Birimimizin kurulumunu tamamlayarak faaliyete geçirdik. Konteyner Kent'te yaşayan 6-14 yaş arasındaki çocuklarımıza ücretsiz eğitim etkinlikleri düzenleyerek, gönüllülerimizin destekleriyle temel eğitimlerine ek olarak Okuma, Bilişim, Sanat, Sağlık, Matematik, Fen ve İngilizce gibi çeşitli alanlarda destek oluyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette, çocukların Konteyner Kent Öğrenim Birimlerimizde katıldıkları etkinliklerin ve kurdukları sosyal ilişkilerin, yaşadıkları travmanın etkilerini azaltmaya karşı olumlu etkisinin olduğunu ve Konteyner Kentlerde umut olduğumuzu görmekten sevinç duyduk. Shell Türkiye’ye sağladıkları destekler için çocuklarımız ve aileleri adına gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

12.02.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!