yükleniyor

Kahramanmaraşlı Çocuklar Bisikletleriyle Buluştu!

Kahramanmaraşlı Çocuklar Bisikletleriyle Buluştu! güneş amblemi.

Kahramanmaraş Havaalanı Konteyner Kent Shell Öğrenim Birimi’nde değerli destekçilerimiz YOU Foundation ve ZF Hilft'in katkılarıyla unutulmaz bir etkinlik daha gerçekleştirdik
Bu özel gün boyunca, deprem bölgesinde bulunan 164 çocuğumuza bisikletlerini teslim ederek keyifli bir gün geçirdik. Çocuklarımızın güvenli bir şekilde sürüş yapabilmeleri için bisiklet dağıtımı öncesinde temel bisiklet eğitimi gerçekleştirip bilgilendirici broşürlerimizi dağıttık. Hatay’da bulunan konteyner kentlerde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle birlikte, üçüncüsünü düzenlediğimiz bisiklet dağıtım etkinliğimizde toplamda 1.173 çocuğa ulaşarak, bisiklet sevincini ve umudunu daha geniş bir alana yaymanın mutluluğunu yaşadık. Bisikletlerini hediye ettiğimiz Kahramanmaraşlı çocukların yüzlerindeki gülümseme, kalplerimizi ısıttı. Hem onların mutluluğuna ortak olmanın hem de hayatlarına renk katmanın sevincini yaşadık. Etkinliğe katılan gönüllülerimizle birlikte, çocukların neşesine ve heyecanına ortak olduk.
Kahramanmaraşlı çocuklarımız adına, YOU Foundation ve ZF Hilft'e çocukları hayal ettikleri bisikletler buluşturan anlamlı destek için teşekkür ederiz.

02.04.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!