yükleniyor

Maraton Koşucularımıza Ödüllerini Pera Müzesi’nde Takdim Ettik!

Maraton Koşucularımıza Ödüllerini Pera Müzesi’nde Takdim Ettik! güneş amblemi.

10 Aralık Pazartesi günü Pera Müzesi Cafe’sinde düzenlediğimiz ödül töreninde, 10'uncu Bursa Eker I Run Koşusu ve Türkiye İş Bankası 45’inci İstanbul Maratonu'nda TEGV için koşan gönüllülerimiz ile bir araya geldik.
Cumhuriyetin 100'üncü yılında yürüttüğümüz "Cumhuriyetin Yüzleri Eğitim için Koşuyor" kampanyası kapsamında TEGV koşucularının attığı adımlar nitelikli eğitim desteğine dönüştü ve toplanan bağışlarla 3 bin 606 çocuğumuza nitelikli eğitim desteği sağladık.
İstanbul ve Bursa maratonlarında, En Çok Bağışa Ulaşan TEGV Koşucuları, En Çok Bağışa Ulaşan Kurumlar, En Çok Bağışa Ulaşan Koşu Grupları ve En Çok Bağışa Ulaşan TEGV Ekipleri kategorilerinde ödüller sahiplerini buldu.
Düzenlediğimiz törene TEGV Yönetim Kurulu Başkanı M. Özalp Birol, Mütevelli Heyet Üyesi ve Spor İstanbul A.Ş. Genel Müdürü İ. Renay Onur, TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, Adım Adım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kıvanç Ergun, Eker I Run Koşusu ve İstanbul Maratonu koşucuları ve TEGV çalışanları katılarak bizleri onurlandırdı.

12.01.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!