yükleniyor

MediaMarkt Ateşböceklerimiz Çocuklarımızla Buluştu!

MediaMarkt Ateşböceklerimiz Çocuklarımızla Buluştu! güneş amblemi.

“Eğitimle Daha İyiye” sloganıyla hayata geçen proje kapsamında MediaMarkt’ın yapım ve işletme giderlerini karşıladığı 3 yeni Ateşböceğimiz çocuklarla buluştu. Yapımı tamamlanan 3, üretimine başlanan 1 yeni; toplam 4 Ateşböceğimizle 4 yılda yaklaşık 24.000 çocuğumuzu daha nitelikli eğitimle buluşturacağız. Proje kapsamında üretilen Ateşböceklerimiz, Bilişim ve Tasarım Mucitleri ve Düş Gezgini konseptiyle çocuklarımızı bilişim, kodlama ve sanat etkinlikleriyle buluşturacak.
Bilişim ve Tasarım Mucitleri Ateşböceğimizde, çocukların bilgisayar ve iletişim teknolojilerini hayatın her alanında kullanabileceği algoritmik düşünme ve kodlama becerisi, robotik setlerle tasarım ve kodlama becerilerini kazanması, yorumlama ve zihinsel becerilerine destek olmayı amaçlıyor;
Düş Gezgini Ateşböceğimizde ise çocukların sanatsal bilgi, becerilerinin artırılmasına ve sanata yönelik olumlu tutum kazanmalarına katkıda bulunacak temel sanat kavramlarını öğretmeyi amaçlıyoruz. Sanat yoluyla yaratıcılık, sorumluluk, iletişim, takım çalışması gibi yaşam becerilerinin güçlendirilmesine destek olacak Ateşböceğimiz Malatya’daki etkinliklerine başladı.
“Eğitimle Daha İyiye” projesi kapsamında hazırlanan tanıtım filmini izlemek için tıklayınız.

08.11.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!