yükleniyor

TEGV Mardin Savur’dan Minik Basketçilerimiz Güler Legacy Yaz Kampında

TEGV Mardin Savur’dan Minik Basketçilerimiz Güler Legacy Yaz Kampında güneş amblemi.TEGV Mardin Savur Öğrenim Birimimizden basketbola ilgisi ve yeteneği olan 3 çocuğumuz ve 1 gönüllümüzün katıldığı Güler Legacy Basketbol Yaz Kampı’nın 11.si 3 - 9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Ülkemizin her köşesinden çocuklara ulaşmak ve spor eğitimini bilinçli bir şekilde almalarını sağlamayı hedefleyen, bugüne kadar Türkiye’de 59 il, dünyada da 16 ülkede 1089 sporcuya benzersiz bir basketbol eğitimi sunan Güler Legacy Kamplarına geçen sene de TEGV Şırnak Cizre Öğrenim birimimizden 3 çocuğumuz ve 2 antrenör gönüllümüz katılmıştı. Organizasyon bu yıl aralarında TEGV çocuklarının da bulunduğu 91 sporcuya ulaştı. Güler Legacy’nin kurucularından Milli takımın eski basketbolcusu Sinan Güler, babası Necati Güler ve ağabeyi Muratcan Güler de çocukların eğitimlerini yerinde takip etti.

Basketbolu hayatlarına dahil etmek isteyen gençlere ulaşmak ve spor eğitimlerini desteklemek adına yürütülen bu organizasyonda emeği geçenlere çocuklarımız adına teşekkür ederiz.

22.08.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!