yükleniyor

N Kolay 44. İstanbul Maratonu Kapsamında 2 Milyon TL’den Fazla Bağış Toplayarak 6 Bin 766 Çocuğa Ulaştık

N Kolay 44. İstanbul Maratonu Kapsamında 2 Milyon TL’den Fazla Bağış Toplayarak 6 Bin 766 Çocuğa Ulaştık güneş amblemi.

6 Kasım’da gerçekleşen maraton kapsamında koşucularımızın başlattığı kampanyalara 7.415 bağışçımız desteğini sundu ve 2 milyon 29 bin 855 TL bağış toplayarak yeni bir rekora imza attık. Toplanan bağışlar sayesinde 6 bin 766 çocuğumuz daha kodlamadan tasarım ve beceri atölyelerine, bilimden İngilizceye kadar nitelikli eğitim desteği alarak, birçok etkinlikle tanışma ve daha güzel bir geleceğe hazırlanma fırsatı bulacak.

Mütevelli Heyeti Üyemiz Renay Onur, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Alp Öğücü, Begüm Mutuş, Elif Dilmen, Meltem Bakiler Şahin ile Vakfımızın İstanbul etkinlik noktaları ile çok sayıda genel müdürlük çalışanı ve birçok kurumun katılımı ile toplamda 778 koşucu bu yıl adımlarını vakfımız yararına atarak çocuklarımıza destek sunmak amacıyla bağış topladılar.

Adımlarını “Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin” diyerek atan tüm koşucularımıza ve kampanyalarımızı destekleyen tüm bağışçılarımıza nitelikli eğitim desteğine kavuşan çocuklarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Yeni maratonlarda buluşmak üzere…

13.12.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!