yükleniyor

N Kolay 44. İstanbul Maratonu Ödül Töreninde Destekçilerimizle Bir Araya Geldik

N Kolay 44. İstanbul Maratonu Ödül Töreninde Destekçilerimizle Bir Araya Geldik güneş amblemi.

Vakfımız tarafından eğitim desteği alan çocuklarımız için N Kolay 44. İstanbul Maratonunda koşan koşucular, kurumlar, koşu grupları, gönüllülerimiz ve vakfımız çalışanlarından ilk ona girenler 12 Aralık 2022 tarihinde Pera Müzesinde gerçekleştirdiğimiz bir organizasyonla ödüllerini takdim ettik.

Gerçekleşen etkinliğe katılanlar arasında Mütevelli Heyeti Üyelerimiz, Yönetim Kurulu Başkanımız Oktay Özinci ve yönetim kurulu üyelerimizden Hüsnü Okvuran, Elif Dilmen, Meltem Bakiler Şahin, Alp Öğücü ile Genel Müdürümüz Sait Tosyalı ve Vakfımıza desteklerini sunan birçok kurum temsilcisi, gönüllüler ve çalışanlarımız da vardı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Oktay Özinci yaptığı konuşmada elde edilen ortak başarınınçocuklarımıza umut olduğuna ve onları nitelikli eğitimle buluşturarak kendilerini gerçekleştirdikleri aydınlık geleceğe taşımada önemli bir yeri olduğuna değindi.

Özinci’nin konuşmasının ardından kampanyamıza destek sağlayan farklı kategorilerde ilk 10’da yer alan koşucu, kurum, koşu grubu, gönüllü ve çalışanlarımıza plaketleri verildi.

778 Koşucu Çocuklarımız İçin İyilik Adımları Attı.

6 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşen 44. İstanbul Maratonunda 42 kurum, 10 koşu grubu, 34 gönüllü, Vakfımızın yönetim kurulundan 4 üyemiz ve 15 vakıf çalışanımız “Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin” sloganıyla başlattığımız kampanyamıza destek vermişti. Kampanyamız için toplamda 778 kişi koşarak 6.766 çocuğumuza 1 yıllık eğitim desteği sağlanmasına katkılarını sunmuşlardı.

Kampanyamız boyunca bizlere destek sunan herkese çocuklarımız adına şükranlarımızı sunarız.

19.01.2023
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!