yükleniyor

Pınar Tasarım Mucitleri Ateşböceği, Adıyaman’daki İkinci Durağında

Pınar Tasarım Mucitleri Ateşböceği, Adıyaman’daki İkinci Durağında güneş amblemi.

Pınar'ın desteğiyle 2023 yılının kasım ayından bu yana etkinliklerine devam eden Pınar Tasarım Mucitleri Ateşböceği, nisan ayı itibarıyla Adıyaman’daki ikinci durağı olan Şehit Mehmet Kılıç İlkokulu'nda etkinliklerine başladı.


17 Nisan Çarşamba günü Ateşböceğimizi, Yönetim Kurulu Başkanımız M. Özalp Birol ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Genel Müdürümüz Sait Tosyalı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Hüseyin Demir, Yaşar Birleşik Pazarlama Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu ile birlikte Adıyaman’da bulunan Şehit Mehmet Kılıç İlkokulu'nu ziyaret ettik.


43 yıldır düzenlenen Pınar Çocuk Resim Atölyesi’nin de kısa süreli etkinlik olarak gerçekleştirildiği bu renkli günde çocuklar, hayal güçlerini kullanarak resim yapmanın keyfini çıkardı ve yaratıcılıklarını kağıda döktü.


Pınar desteğiyle 5 yıl boyunca yollarda olacak Pınar Tasarım Mucitleri Ateşböceğimiz, yaklaşık 7.500 çocuğumuzu bilim, sanat ve teknolojinin izinde nitelikli eğitimle buluşturacak.

17.04.2024
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!