yükleniyor

Şu Anda Hayalimi Yaşıyorum

Şu Anda Hayalimi Yaşıyorum
  • Arzu Akkurt

Merhaba ben Arzu Akkurt. Mardin'de dünyaya geldim. 7 yaşımdayken Antalya’ya taşındık. İyi ki taşınmışız diyorum, çünkü köy şartlarında imkanlar çok kısıtlı ve eğlenceli oyunlar, aktiviteler, geziler olmuyor. TEGV ile Antalya'da 1. Sınıfta tanıştım ve çok beğendim. Köyde olmayan birçok aktiviteler vardı ve her hafta sonunu iple çekiyordum. TEGV’de hayatımı değiştiren futbol sahası oldu diyebilirim. O güzel sahada topla oynamayı çok seviyordum. Hatta erkek çocuklarla bende oynayacağım diye zaman zaman tartışıyordum. İlerleyen zamanlarda ise kendileri beni davet etmeye başladılar. TEGV’de kendimi sürekli geliştirmek istiyordum. Birgün sahada futbol oynarken Antalyaspor Futbol Okulu'nun hocası beni antrenmanlarına davet etti.  Bu benim için çok güzel bir  deneyim oldu ve orada eğitim görmeye başladım. Hafta sonları TEGV’de maç yaparken geliştiğimi hissediyordum. Hayatımda ilk kez TEGV sayesinde Antalyaspor’un stadyumunda Ahmet Uysal ile kısa bir film çekmiştik. Sonrasında hayatımda çok ciddi kararlar almaya başlamıştım. Çok çalışıp iyi bir takımda futbol oynayacaktım.

Doğrusunu söylemek gerekirse ailemin beni özel kurslara gönderecek durumu yoktu ve biz 7 kardeştik. Bizim aileden 5 kişi TEGV’de büyüdük. Suna Kıraç'a daima minnettarız; bizim gibi çocukların hayallerine gitmesine yardımcı olacak imkânlar sunduğu için.

Şu anda hayalimi yaşıyorum… Galatasaray Kadın Futbol Takımının sporcusuyum ve U19 Türkiye kadın milli futbol takımında oynuyorum. Buralara gelmemde büyük emekleri olan TEGV ailesine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi ki varsınız, sevgilerimle...

Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!