yükleniyor

Sürdürülebilirlik Akademisi’nden “Atma Bağışla” Projemize Ödül

Sürdürülebilirlik Akademisi’nden  “Atma Bağışla” Projemize Ödül güneş amblemi.

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) iş birliği ile hayata geçirdiğimiz “Atma Bağışla” projemiz Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından “Sürdürülebilir İş Ödülleri”nde ödüle layık görüldü.

Değişime yön veren lider projelerin ödüllendirildiği “Sürdürülebilir İş Ödülleri” gecesinden ödülle döndük. Ödül töreni Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan iş modellerini, projeleri vurgulayarak, iş dünyası için rol modelleri paylaşmak amacıyla bu yıl 9’uncu kez düzenlendi. Finale kalan projeler, 15 kategoride 51 kişilik jüri kurulu tarafından değerlendirme süreci sonucu belirlendi ve 35 proje ödül almaya hak kazandı. Biz de, “İş birliği” kategorisinde Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) ile yaptığımız “Atma Bağışla” projesiyle ödüle layık görüldük.

Çevre kirliliğini azaltmak ve e-atıkların geri dönüşümüyle elde edilen ekonomik değerle çocukların nitelikli eğitim desteği almasını sağlamak amacıyla, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Yetkilendirilmiş Kuruluş olarak görevlendirilen TÜBİSAD ile ortak hareket ederek 2016 yılında hayata geçirdiğimiz ‘Atma Bağışla Projesi’ ile bugüne kadar 385 bin tondan fazla e-atık toplandı ve bu sayede 4 bin 300 çocuğumuzun nitelikli eğitime erişimi sağlandı.

10.11.2022
Sosyal Medya Üzerinde Biz.
Anında Haberdar Ol

Sosyal Medya üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

Duyurularımızdan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun!